HUMANA HA 2 (500g) – kojenecké mléko

HUMANA HA 2 (500g) – kojenecké mléko

HUMANA HA 2 (500g) – kojenecké mléko

skladem

cena: 320,00 Kč

Kód: F019618 , EAN: 4031244763297

HUMANA HA 2 (500g) – kojenecké mléko

Popis:

Humana HA 2 je hypoalergenní pokračující mléko pro děti se zvýšeným rizikem alergií. Mléko je vhodné pro děti od 6. měsíce. Po 6. měsíci je možno přejít na Humana HA 3.

Humana HA 2 obsahuje hydrolyzované bílkoviny kravského mléka. Proto jsou tato mléka obvykle pro děti lépe stravitelná a v případě vyšší míry naštěpení mají nižší alergenní potenciál. Používá se jako prevence vzniku alergie u dětí s vrozenými dispozicemi k nim.

Při podezření na potravinovou alergii a vykonávání eliminačně-expozičního testu a při prokázání alergie na bílkovinu kravského mléka je použití hypoalergenních mlék (HA mlék) kontraindikované.

Umělá mléka s částečně naštěpenou bílkovinou kravského mléka mají specifickou chuť a aroma (možno je popsat jako hořké až syrečkovité).

Věk dítěte – od 6. měsíce.

Složení:

Laktóza, rostlinné oleje, škrob, hydrolyzát mléčných bílkovin, galaktooligosacha­ridový sirup, maltodextrín, glukózový sirup, emulgátor (ester kyseliny citrónové a mono-a diglyceridů MK), uhličitan vápenatý, chlorid draselný, emulgátor (sójový lecitín), citrát draselný, uhličitan horečnatý, cholinhydrogen­tartrát, směs vitamínů, chlorid sodný, citrát sodný, taurín, mléčnan železnatý, sulfát zinečnatý, L-karnitín, oxid zinečnatý, sulfát měďnatý, sulfát manganatý, jodid draselný, selenát sodný.

Balení:

  • 500g

Informace pro alergiky:

  • obsahuje laktózu
  • je bez lepku a bez škrobu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader