HUMANA na dobrou noc s prebiotiky (600 g) - kojenecké mléko

HUMANA na dobrou noc s prebiotiky (600 g) - kojenecké mléko

nedostupné
cena: 269,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: humana39763 , EAN: 4031244785558

HUMANA na dobrou noc s prebiotiky (600 g) - kojenecké mléko

HUMANA na dobrou noc s prebiotiky (600 g) – kojenecké mléko

Popis:

Stal se pro vás spánek nedostižnou metou? Budí se vaše miminko v noci každou chvíli? Mléko Humana „Na dobrou noc“ je vhodné pro děti od 6. měsíce věku v návaznosti na jakoukoli počáteční výživu. Díky svému speciálnímu složení je obzvláště vhodné jako součást večerního jídla. Tímto mlékem je možné krmit jednoduše pomocí láhve nebo později pomocí hrníčku.

Vaše děťátko bude mít příjemně plné bříško a bude krásně spinkat.

Vlastnosti:

  • od ukončeného 6. měsíce života dítěte
  • GOS – galakto-oligosacharidy jsou důležité prebiotické vlákniny, které se nacházejí i v mateřském mléku a podporují rozvoj zdravé střevní mikroflóry
  • pmega-3 mastné kyseliny – podporují vývoj mozku a nervových buněk
  • pohanka – velmi dobře nasytí
  • neobsahuje lepek

Příprava:

Při přípravě kojenecké výživy přesně dodržujte doporučený postup. Neadekvátní nebo předčasná příprava může vést ke zdravotním obtížím v důsledku růstu nežádoucích choroboplodných zárodků. Mléčnou výživu připravte vždy bezprostředně před podáváním. Zbylou výživu znovu nepoužívejte.

Láhev, savičku a kroužek před použitím pečlivě umyjte. Mléčné výživy neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření). Otevřený sáček po odebrání prášku znovu dobře uzavřete, skladujte jej v chladu a suchu a spotřebujte do 3 týdnů. Dbejte na to, aby vaše dítě nebylo při přípravě výživy v bezprostřední blízkosti (nebezpečí postříkání a opaření).

Postup přípravy:

Potřebné množství vody nechte projít varem a ochlaďte na 70 °C (nebo ohřejte Humana Kojeneckou vodu na 70 °C). Přibližně polovinu vody nalijte do čisté lahvičky. Do lahvičky nasypte jednu rovnou odměrku mléčného prášku. Odměrka je součástí každé kojenecké výživy Humana.

Lahvičku uzavřete a ihned ji důkladně protřepejte. Přidejte zbývající vodu a lahvičku ještě jednou důkladně protřepejte. Pozor na možné opaření rukou o horkou lahvičku – lahvičky se dotýkejte přes látku. Ochlaďte výživu na teplotu podávání – ve vodní lázni nebo pod studenou tekoucí vodou. Lahvičku je třeba ochladit na teplotu 37 °C.

Lahvičku ještě jednou krátce protřepejte, připevněte savičku a před samotným podáváním ještě jednou zkontrolujte, zda je obsah lahvičky skutečně ochlazený na teplotu 37 °C (nebezpečí opaření).

Složení:

  • odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), laktóza, fruktóza, galaktooligosacha­ridový sirup (z mléka), škrob, maltodextrin, 5 % bobtnavých rýžových vloček, 4 % pohankových vloček, emulgátor: sójový lecitin, orthofosforečnan vápenatý, citronan sodný, uhličitan vápenatý, směs vitaminů (vitamin C, E, kyselina pantotenová, vitamin B6, B1, A, B2, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, B12), vanilin, citronan draselný, uhličitan hořečnatý, difosfát železnatý, L-tyrozin, oxid zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodičnan draselný, selenan sodný
Petranka

SUPER

POMÁHÁ NÁM PŘI SPANÍ SPINÁME CELOU NOC

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader