IMUNIT Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníke 30 tablet POKLAD

IMUNIT Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníke 30 tablet POKLAD

IMUNIT Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníke 30 tablet POKLAD

skladem

cena: 217,90 Kč

Kód: F005911 , EAN: 8594059734549

Imunit Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníke 30 tablet POKLAD

Popis:

Jedinečná hlíva s rakytníkem pro děti!

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem POKLAD je vysoce kvalitní doplněk stravy renomované a tradiční výrobkové řady Imunit®, která se vyznačuje vysokou kvalitou surovin a unikátními technologiemi zpracování.

Unikátním složením přípravku, který obsahuje beta-glukany z hlívy, extrakt z rakytníku, nukleotidy, jód, selen a další vitaminy se Hlíva ústřičná pro děti s Rakytníkem stává jedinečným doplňkem stravy na českém trhu.

Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s rakytníkem přispívá k: normální funkci imunitního systému (selen, B6, B12) normálnímu růstu dětí (jód) udržení normálního stavu kostí (D3) přirozenému energetickému metabolismu (jód) přirozené činnosti nervové soustavy (B6, B12) Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem POKLAD je přípravek se sladidly, který byl vyvinut dle posledních poznatků moderní farmacie pro potřeby dětského organizmu.

V ústech volně rozpustné tablety mají příjemnou chuť lesní jahody a každá tableta obsahuje vyváženou kombinaci vybraných přírodních látek s důrazem na používání výhradně přírodních barviv.

Kromě vitaminů B12 a B6, které přispívají k normální funkci imunitního systému a činnosti nervové soustavy, obsahuje také vitamin D3, který je prospěšný pro normální vstřebávání vápníku a fosforu. Zároveň díky obsaženému selenu přípravek posiluje obranyschopnost organizmu a díky jódu zajišťuje i normální růst dětí.

Složení: sladidlo: sorbitol; Beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z hlívy ústřičné, látka zvýrazňující chuť: přírodní aroma lesní jahoda; barvivo: šťáva z červené řepy; látka zvýrazňující chuť: kyselina citrónová; rakytníkový extrakt, protispékavé látky: polyethylenglykol, stearan hořečnatý; nukleotidy chlorelly; stabilizátor: beta-cyklodextrin; sladidla: sukralóza, maltodextrin; protispékavá látka: talek; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), jód (jodid draselný), 1selen (seleničitan sodný), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin). Doporučené Dávkování: .{color: #168ecb} Dětem se doporučuje užívat 1 – 2 tablety denně, nejlépe ihned po jídle. Dávkování pro děti ve věku 3 – 8 let 1 tbl. denně, 9 – 12 let dávkování 1 – 2 tbl. denně. Tableta se pro vyšší účinnost nechá volně rozpustit v ústech. Přípravek se doporučuje začít užívat co nejdříve v začátcích obtíží a po celou dobu obtíží.

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Případná vzniklá skvrnitost tablet není na závadu

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader