Loading
Loading

INFANTINO Hrací deka s hrazdou 4v1 Twist & Fold

INFANTINO Hrací deka s hrazdou 4v1 Twist & Fold

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 1 399,00 Kč

Kód: F137722 , Dodavatelský kód: 313007-02INF , EAN: 773554130072 , Značka: Infantino

INFANTINO Hrací deka s hrazdou 4v1 Twist & Fold

Hrací deka s krásnými ilustracemi nabízí množství aktivit, které stimulují rozvoj jednotlivých smyslů dítěte. Speciální polštářek a bezpečné zrcátko podněcují dítě ke hře na bříšku. Závěsné hračky je možno připevnit k ramenům hrazdy, aby je dítě mohlo zkoumat při ležení na zádech, nebo se mohou připevnit k polštářku pro hraní v poloze na bříšku. Hudební box v podobě lenochoda hraje po natažení melodii a můžete jej používat i samostatně např. na autosedačce nebo v kočárku.

Deka vám zároveň umožní originálním způsobem pravidelně dokumentovat vývoj vašeho dítěte. S pomocí kroužku na dece označíte číslo 1 - 12, které odpovídá věku vašeho miminka v měsících a dítě na dece vyfotíte. Až budete slavit jeho první narozeniny, můžete si prohlédnout svou sérii fotografií od narození a sledovat, jakým neuvěřitelným vývojem za první rok života vaše dítě prošlo.

Deku s hrazdou díky středovému dílu Twist & Fold snadno složíte do kompaktního tvaru pro přenášení. Můžete ji tak využívat pro zabavení vašeho dítěte nejen doma, ale i na cestách.

Rozměry: 75 × 75 × 54 cm Vhodné od narození.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader