Loading
Loading

JABLOTRON NANNY Monitor dechu miminka

JABLOTRON NANNY Monitor dechu miminka

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 2 495,00 Kč

Kód: F058154 , Dodavatelský kód: BM-02 , EAN: 8594052530056 , Značka: Jablotron

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

JABLOTRON NANNY Monitor dechu miminka

Tento ryze český výrobek poskytuje rodičům jistotu, klidný spánek a kontrolu nad správným dýcháním jejich miminka. Nepřetržitě hlídá jeho dech i pohyby.

Nanny přivolá pomoc, i když si o ni vaše miminko ještě samo říct neumí. Vy tak můžete v klidu spát. Monitor totiž hlídá nádechy vašeho dítětě, a v případě zástavy vás včas akusticky i vizuálně upozorní. Navíc je to certifikovaný zdravotnický prostředek, a proto ho často používájí i v nemocnicích.

Nanny obstála v přísných klinických zkouškách podle evropských norem. Pro děti je 100% bezpečná, používají ji i porodnice a kojenecké ústavy. Zapnete ji lehce potmě i po hmatu, a když spustí, uslyšíte ji i přes několikery zavřené dveře.

Instalace Nanny je velmi snadná a rychlá. Monitor dechu nevyžaduje také žádný speciální servis. A navíc díky vysoké životnosti baterií je obvyklé, že je vkládáte jen jednou, a to při prvním spuštění Nanny.

Jak Nanny funguje

Pokaždé, když se dítě nadechne, na monitoru blikne zelená kontrolka. Pokud se miminko nenadechne po dobu 20 sekund, nebo se frekvence jeho dýchání sníží pod 8 nádechů za minutu, začne svítit červené světlo a spustí se poplach. Už jen zvuk alarmu dokáže děťátko probudit z hlubokého spánku.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader