JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F022796 , EAN: 4015600577865

JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

Popis:

Vysoce účinné tablety pro čisté a zářivě lesklé nádobí. Jsou vhodné pro použití v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě.

Mají velmi silný odmašťovací účinek a zbaví vás veškerých nečistot dokonce i při mytí v nízkých teplotách. Nejenže ochrání nádobí před mechanickým poškozením, ale chrání i vaši myčku před vodním kamenem. Toto báječně velké balení za úžasnou cenu vás zkrátka nadchne.

Proč nezklamou?

Fantasticky silný odmašťovací účinek vás nadchne Nádherně vyleštěné sklo Perfektní účinek v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě Dokonalý výsledek i při nízkých teplotách Chrání vaši myčku před vodním kamenem Odstraní i velmi odolné skvrny (svěřte jim dokonce i staré skvrny od čaje) Ochrání vaše sklo i stříbro před poškozením Obsahují změkčující sůl a prostředek na oplachování Rychle se rozpouští Tablety se nerozbalují Úžasná cena, úžasné výsledky Přestože je cena za tak velké balení až překvapivě nízká, jedná se o velmi spolehlivé tablety se silným účinkem. Perfektně umyjí každou skvrnu, vyleští všechno sklo a dokonce i chrání myčku před vodním kamenem. Vyzkoušejte je a nebudete litovat.

Tip pro správné používání:

Tablety se rychle rozpouštějí. Proto mějte při manipulaci suché ruce. Tablety se nerozbalují. Pokud se Vám nevejdou do zásobníku, položte tabletu na koš na příbory a zvolte režim bez předmytí. Pokud máte nadstandardně tvrdou vodu (více než 26°e/21°dH/38°fH), používejte speciální sůl.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader