JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

nedostupné
cena: 599,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F022796 , EAN: 4015600577865

JAR Kapsle na mytí nádobí Yellow Blue 104ks

Popis:

Vysoce účinné tablety pro čisté a zářivě lesklé nádobí. Jsou vhodné pro použití v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě.

Mají velmi silný odmašťovací účinek a zbaví vás veškerých nečistot dokonce i při mytí v nízkých teplotách. Nejenže ochrání nádobí před mechanickým poškozením, ale chrání i vaši myčku před vodním kamenem. Toto báječně velké balení za úžasnou cenu vás zkrátka nadchne.

Proč nezklamou?

Fantasticky silný odmašťovací účinek vás nadchne Nádherně vyleštěné sklo Perfektní účinek v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě Dokonalý výsledek i při nízkých teplotách Chrání vaši myčku před vodním kamenem Odstraní i velmi odolné skvrny (svěřte jim dokonce i staré skvrny od čaje) Ochrání vaše sklo i stříbro před poškozením Obsahují změkčující sůl a prostředek na oplachování Rychle se rozpouští Tablety se nerozbalují Úžasná cena, úžasné výsledky Přestože je cena za tak velké balení až překvapivě nízká, jedná se o velmi spolehlivé tablety se silným účinkem. Perfektně umyjí každou skvrnu, vyleští všechno sklo a dokonce i chrání myčku před vodním kamenem. Vyzkoušejte je a nebudete litovat.

Tip pro správné používání:

Tablety se rychle rozpouštějí. Proto mějte při manipulaci suché ruce. Tablety se nerozbalují. Pokud se Vám nevejdou do zásobníku, položte tabletu na koš na příbory a zvolte režim bez předmytí. Pokud máte nadstandardně tvrdou vodu (více než 26°e/21°dH/38°fH), používejte speciální sůl.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader