Loading
Loading

JAR Orange (1350 ml) - mycí prostředek

JAR Orange (1350 ml) - mycí prostředek

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 84,00 Kč 84,90 Kč

Kód: F023889 , EAN: 8001090621726 , Značka: Jar

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

JAR Orange (1350 ml) - mycí prostředek

Prostředek na mytí nádobí Jar Orange má takové čisticí účinky, kterým můžete vždy důvěřovat. Ať už se jedná o talíře a skleničky nebo hrnce a pánve – účinné složení Jaru si snadno poradí s mastnotou bez ohledu na úroveň znečištění nádobí.

Každá kapka umyje spoustu mastného nádobí, takže vám pomáhá šetřit. Je dostupný v různém objemu a v celé řadě vůní, jako je např. citron, pomeranč, jablko a granátové jablko.

Díky svému účinnému složení umyje hodně mastného nádobí. Jar je koncentrovaný, takže jedna kapka stačí na umytí spousty nádobí.

Hodně aktivní dlouhotrvající pěny, účinné odstraňování mastnoty. Dobrý pro každodenní mytí nádobí: od skleniček po hrnce a pánve. Příjemná vůně okolo dřezu při umývání nádobí.

Dávkování:

Počet kapek přizpůsobte množství a typu znečištění.

Tip pro umývání nádobí:

Abyste zamezili rozšiřování bakterií z houbičky, houbičku po mytí nádobí opláchněte, 1 nebo 2krát na ni stříkněte Jar, a zmáčkněte ji, aby se produktem celá nasákla.

Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí:

Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

Složení:

  • 5–15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, Methylisothia­zolinone, Phenoxyethanol, Parfémy, Linalool

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader