JAR Platinum kapsle na mytí nádobí 80ks

JAR Platinum kapsle na mytí nádobí 80ks

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F022795 , EAN: 4015600578268

JAR Platinum kapsle na mytí nádobí 80ks

JAR Platinum kapsle na mytí nádobí 80ks

Popis:

Vysoce účinné gelové tablety pro čisté a zářivě lesklé nádobí. Jsou vhodné pro použití v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě.

Mají velmi silný odmašťovací účinek a zbaví vás veškerých nečistot dokonce i při mytí v nízkých teplotách. Nejenže chrání nádobí před mechanickým poškozením, ale prospěje dokonce i vaší myčce – speciální složení těchto tablet čistí i její odpadní systém, filtry a sprchová ramena. Jestli chcete dokonalou čistotu – a to nejen pro vaše nádobí – jste na správné adrese.

Proč nezklamou?

Fantasticky silný odmašťovací účinek vás nadchne Báječně vyleštěné sklo Pergektní účinek v měkké, středně tvrdé i tvrdé vodě Dokonalý výsledek i při nízkých teplotách Chrání i vaši myčku před mastnotou a vodním kamenem Odstraní i velmi odolné skvrny (svěřte jim dokonce i staré skvrny od čaje) Ochrání vaše sklo i stříbro před poškozením Obsahují změkčující sůl a prostředek na oplachování Rychle se rozpouští Tablety se nerozbalují Tyto tablety mají něco navíc Mnoho lidí zanedbává péči o myčku. S těmito tabletami nejenže budete nadšeni z úžasně čistého a vyleštěného nádobí, ale prospějete i té pracovité krabici, která si přeci také zaslouží trochu péče. Tak neváhejte a udělejte radost sobě i jí.

Tip pro správné používání:

Tablety se rychle rozpouštějí a proto mějte při manipulaci suché ruce. Tablety se nerozbalují. Pokud se vám nevejdou do zásobníku, položte tabletu na koš na příbory a zvolte režim bez předmytí. Pokud máte nadstandardně tvrdou vodu, používejte speciální sůl.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader