JAR Sensitive Chamomile & Vitamin E 1l - prostředek na nádobí

JAR Sensitive Chamomile & Vitamin E 1l - prostředek na nádobí

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F005801 , EAN: 5413149457836

JAR Sensitive Chamomile & Vitamin E 1l - prostředek na nádobí

JAR Sensitive Chamomile & Vitamin E 1l – prostředek na nádobí**

Popis:

Tekutý prostředek na mytí nádobí Jar Sensitive zanechává nádobí čisté a zároveň je jemný k vašim rukám. Je určen pro citlivou pokožku a je dermatologicky testovaný.

Jemná vůně Jaru Sensitive Chamomile & Vitamin E, která je inspirovaná přírodou, vás během mytí nádobí přenese na svěží jarní louku.

Vyznačuje se nekompromisní silou Jaru vůči mastnotě a při tvorbě pěny. Jeho husté a aktivní složení odstraní mastnotu ze všech míst, kterých se dotkne a nádobí zanechává zářivě čisté.

Jar Sensitive je k dostání ve dvou variantách, Chamomile & Vitamin E a Tea Tree & Mint.

Návod:

Na houbičku naneste kapku Jaru. Dávkování přizpůsobte množství nádobí, vody a typu nebo úrovni nečistoty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení oči důkladně oči vypláchněte vodou.

JAR VYDRŽÍ TÝDNY A TÝDNY

Je navržen pro citlivou pokožku a dermatologicky testován. Během mytí nádobí naplní Jar vaši kuchyni příjemnou vůní, kterou znáte z přírody. Jar se promění v dlouhotrvající pěnu s neuvěřitelnou účinností proti mastnotě. Jar se snadno aplikuje na houbičku, na mytí nádobí nepotřebujete používat velké množství výrobku a mytí nádobí je ekonomické. Jar vám přináší vynikající kvalitu a účinnost.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader