JOOLZ DAY Sportovní kočárek / Quadro - Grigio

JOOLZ DAY Sportovní kočárek / Quadro - Grigio

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F014830 , EAN: 8715688200377

JOOLZ DAY Sportovní kočárek / Quadro - Grigio

JOOLZ DAY Sportovní kočárek / Quadro – Grigio

Popis:

Kočárek Joolz Day Quadro byl inspirován italským stylem a nabízí komfort, bezpečnost a styl pro vaše dítě. Díky jemnému melírování a prvotřídním prošívaným švům je Joolz Day Quadro elegantním a stylovým kočárkem. Jeho ergonomický design napomáhá udržovat tělíčka dětí ale i rodičů ve správné poloze a poskytuje dokonalou podporu. Je vytvořený pro jízdy městem ale i procházky přírodou. Kočárek je určen pro děti až do věku 4 let.

Vysoko uložené sedátko nejenom že ocení vaše dítě, které vám bude nablízku s pocitem bezpečí, ale také vaše záda nebudou při vkládání dítěte do kočárku nebo naopak při vytahování dítěte ven tolik namáhána.

Sedátko lze nastavit do tří různých poloh od vzpřímené až do polohy vhodné k odpočinku a spinkání. Navíc můžete vozit dítě ve sportovním sedátku, jak po směru jízdy kdy si bude užívat svět kolem vás, tak proti směru, kdy s dítětem udržujete neustálý oční kontakt. Pozice vysoko položeného sedátko také znamená, že ho lze při obědě v restauraci či kavárně použít jako dětskou židličku.

Nastavitelná podpěrka pro nožky se postará to, aby byly vždy správně podepřeny. Sporťák Joolz Day lze skládat včetně sportovního sedátka připevněného k podvozku do kompaktní polohy, která je praktická pro jeho skladování.

Rozměr balení a specifikace:

Součástí balení: Podvozek včetně koleček / sportovní sedátko / nákupní košík / madlo před dítě / pláštěnka.

  • Váha podvozku včetně sedátka: 12,1 kg
  • Složený kočárek včetně sedátka: 92 × 62 × 50 cm
  • Nosnost kočárku: 15Kg

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader