KIDDY Guardian Autosedačka Pro 2 – Honolulu tyrkysová (9-36kg)

KIDDY Guardian Autosedačka Pro 2 – Honolulu tyrkysová (9-36kg)

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F016686 , EAN: 4009749341128

KIDDY Guardian Autosedačka Pro 2 – Honolulu tyrkysová (9-36kg)

Kiddy Guardian Autosedačka Pro 2 – Honolulu tyrkysová (9–36kg)

Popis:

Autosedačka Kiddy Guardian Pro 2 poskytuje maximální bezpečí dětem od 9. měsíce do 12. roku života.

Mimořádné bezpečnostní standarty kombinované s odpovídajícím designem jsou zárukou toho, že každý pokrok je velmi dobře Promyšlen a není skokem do neznáma. V největším a nejrespektovanějším testu autosedaček 2011 se stala vítězem kategorie 9–36kg s vynikajícím hodnocením 1,8.

Bezpečnostní prvky:

 • Originální bezpečnostní pultík od Kiddy umožní, aby se horní část těla dítěte přirozeně přes pultík převalila, pokud dojde k čelnímu nárazu nebo prudkému brždění. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena, než v případě, kdy je dítě zajištěno konvenčními bezpečnostními pá­sy.
 • Nový Kiddy absorbér nárazu – Od 2. věkové skupiny a výše jsou děti zajištěny v autosedačce pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu. Tento systém byl nicméně vyvinut Pro dospělé. Náš unikátní bezpečnostní prvek – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energii, působící na tříbodové pásy, a Proto chrání Vaše dítě.
 • Optimalizovaná geometrie bočních ploch – Díky novému rozvržení komponent boční ochrany se stává náš high-performance materiál Honey Comb V2 ještě učinnějším. V případě boční kolize jsou nyní hlavička a ramena chráněny tím nejlepším způsobem. Zároveň zůstal zachován skvělý boční výhled dítěte.
 • High-tech material – Vylepšená ochrana v případě bočního nárazu: při nehodách jsou u dětí ohroženy především hlavička a ramena, jelikož hlava je ve srovnání se zbytkem těla příliš těžká. Díky vysoce kvalitnímu materiálu Honey Comb V2, který je použit v oblasti hlavy a ramen, je tato citlivá část těla velmi dobře chráněna.

Atributy komfortu:

 • Jednoduché nastavení výšky a šířky – Kiddy se snaží dělat věci co nejjednodušeji. Unikátní regulační mechanismus umožňuje současné nastavení autosedačky do výšky a do šířky pouhým pohybem jedné ruky.
 • Spací pozice – Nejpohodlnější pozice v každé situaci: stačí jen několik málo vteřin k tomu, abyste nastavili autosedačku do pozice na spaní, a také výška komfortní opěrky hlavy může být jednoduše nastavena. Široká sedačka umožňuje klidný a pohodlný spánek. Zatímco se Vy soustředíte na silnici, dítě odpočívá v bezpečí své autosedačky.
 • Integrovaný diagonální pás – Díky naší nové pákové technologii je nyní nasazení a sejmutí pásu ještě jednodušší a bezpečnější.
 • 3stupňové Prodloužení podpěry nohou – Kiddy guardian Pro se vyznačuje svou dlouhou životností a tím, že roste zároveň s dítětem. Třístupňové Prodloužení podpěry nohou zaručuje, že děti i při přibývající výšce a váze sedí bezpečně a pohodlně.
 • Výsuvná vložka – Opora a perfektní pocit při sezení. Dítě se bude cítit výborně a bude si jízdu autem užívat. Je zcela jedno, zda jedete na rodinnou dovolenou nebo pouze do supermarketu za rohem.
 • Prodyšný thermotex – Nic není nepříjemnějšího než sedět během horkých letních dní v lepícím se, Propoceném oblečení – to platí jak Pro dospělé, tak Pro děti. Aby tato nepříjemnost mohla být odstraněna, používá Kiddy Prodyšný materiál thermotex na místech, kde se člověk potí nejrychleji. Obzvlášť vzdušný materiál se postará o příjemné Prostředí při sezení, čímž se i dlouhá jízda stane potěšením.
 • Odolný potah – Potahy, které jsou k dostání v mnoha barevných variantách, jsou smímatelné a lze je prát v rukách při 30°C.
 • Použití v letadle – Tato ausedačka je homologována Pro použití v letadle.
 • Prověřená ergonomie – Certifikát AGR mohou získat jen ty výrobky, které před nezávislou zkušební komisí tvořenou odborníky z medicíny a techniky Prokáží svoji kvalitu.

Rozměr balení a specifikace:

Hmotnost: 7,5 kg. Minimální rozměry: 46 × 65 × 40 cm. Maximální rozměry: 60 × 81 × 52 cm.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader