KIDDY Guardianfix Dětská autosedačka Pro 2 – Silverstone stříbrná (9-36kg)

KIDDY Guardianfix Dětská autosedačka Pro 2 – Silverstone stříbrná (9-36kg)

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F016714 , EAN: 4009749341241

KIDDY Guardianfix Dětská autosedačka Pro 2 – Silverstone stříbrná (9-36kg)

KIDDY Guardianfix Dětská autosedačka Pro 2 – Silverstone stříbrná (9–36kg)

Popis:

Dětská autosedačka Kiddy guardianfix Pro 2, vítěz celoevropských nezávislých testů, je určena Pro děti od přibližně 9 měsíců do cca 12 let (9–36 kg, ECE skupina I, II, III). Kiddy Guardianfix Pro 2 je krásný trendy módní kousek a mistrovské dílo z ideové dílny Kiddy. Kombinuje výhody úspěšné Produktové linie Guardian (tj. excelentní bezpečnost a perfektní komfort) s módním designem. Může být také upevněn do auta ISOFIX systémem. Vybaveno originálním polštářkem na sezení.

Kiddy Guardianfix Pro 2: Génius na bezpečnost Autosedačka, která roste spolu s Vaším dítětem přesně tak, jak chcete!

Bezpečnostní prvky::

 • Originální bezpečnostní pultík – umožní, aby se horní část těla dítěte přirozeně přes pultík převalila, pokud dojde k čelnímu nárazu nebo prudkému brždění. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena, než v případě, kdy je dítě zajištěno konvenčními bezpečnostními pá­sy.
 • Nový Kiddy absorbér nárazu – od 2. věkové skupiny a výše jsou děti zajištěny v autosedačce pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu. Tento systém byl nicméně vyvinut Pro dospělé. Náš unikátní bezpečnostní prvek – Kiddy absorbér nárazu – pohlcuje energii, působící na tříbodové pásy, a Proto chrání Vaše dítě.
 • Optimalizovaná geometrie bočních ploch – díky novému rozvržení komponent boční ochrany se stává náš high-performance materiál Honey Comb V2 ještě učinějším. V případě boční kolize jsou nyní hlavička a ramena chráněny tím nejlepším způsobem. Zároveň zůstal zachován skvělý boční výhled dítěte.
 • Vylepšená ochrana v případě bočního nárazu: při nehodách jsou u dětí ohroženy především hlavička a ramena, jelikož hlava je ve srovnání se zbytkem těla příliš těžká. Díky vysoce kvalitnímu High tech materiálu Honey Comb V2, který je použit v oblasti hlavy a ramen, je tato citlivá část těla velmi dobře chráněna.
 • Optimální tvar – Kiddy guardianfix Pro 2 se přizpůsobí rozměrům Vašeho dítěte (nastavitelná šířka a výška). Z tohoto důvodu poskytují postranní ochranné prvky ještě lepší ochranu. Autosedačku nastavíte Pro každou etapu růstu Vašeho dítěte, aby poskytovala tu nejlepší ochranu!

Technické parametry:

 • Unikátní nastavitelný polštářek na sedáku – jako jediné na trhu jsou autosedačky Kiddy vybaveny originálním nastavitleným polštářkem, který zajišťuje optimální nastavení výšky hlavičky podle velikosti dítěte. Dítě je tak optimáně chráněno- není zapadlé za pultíkem, ani mu nevykukuje hlavička příliš. Dítě se bude cítit výborně a bude si jízdu autem užívat.
 • Použití v letadle – Dle názoru expertů – jednoduchý palubní pás může být v případě turbolencí nebo v případě nouzového přistání sám o sobě malým dětem bezpečnostním rizikem. Tato autosedačka je homologována Pro použití v letadlech.
 • Prvky komfortu: – Integrovaný diagonální pás – díky naší nové pákové technologii je nyní nasazení a sejmutí pásu ještě jednodušší a bezpečnější.
 • Prověřená ergonomie – Certifikát AGR mohou získat jen ty výrobky, které před nezávislou zkušební komisí tvořenou odborníky z medicíny a techniky Prokáží svoji kvalitu.
 • Kiddyfix konektory – Kiddyfix – stejně jako ostatní isofixové systémy – nemůže být namontován v každém vozidle, záleží na konkrétním typu auta. – Zatahovací mechanismus – Díky praktickému zatahovacímu mechanismus můžete rychle a jednoduše Kiddyfix konektory stáhnout zpět do autosedačky. Proto je autosedačky bez dalších okolků použitelná v automobilech bez ISOFIX systému.
 • Jednoduché nastavení výšky a šířky – Kiddy se snaží dělat věci co nejjednodušeji. Unikátní regulační mechanismus umožňuje současné nastavení autosedačky do výšky a do šířky pouhým pohybem jedné ruky.
 • 3stupňové Prodloužení podpěry nohou – Kiddy Guardianfix Pro 2 se vyznačuje svou dlouhou životností a tím, že roste zároveň s dítětem. Třístupňové Prodloužení podpěry nohou zaručuje, že děti i při přibývající výšce a váze sedí bezpečně a pohodlně.
 • Odolný potah – Potahy, které jsou k dostání v mnoha barevných variantách, jsou smímatelné a lze je prát v rukách při 30°C.
 • Výsuvná vložka – Opora a perfektní pocit při sezení. Dítě se bude cítit výborně a bude si jízdu autem užívat.
 • Nejpohodlnější pozice v každé situaci – stačí jen několik málo vteřin k tomu, abyste nastavili autosedačku do pozice na spaní a také výška komfortní opěrky hlavy může být jednoduše nastavena. Široká sedačka umožňuje klidný a pohodlný spánek. Zatímco se Vy soustředíte na silnici, dítě odpočívá v bezpečí své autosedačky.

Rozměr balení a specifikace:

 • Hmotnost: 8,5 kg
 • Minimální: 46 × 68 × 40 cm
 • Maximální: 60 × 84 × 52 cm
 • Balení neobsahuje krytky ISO-Fix konektorů

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader