KIDDY Phoenixfix Dětská autosedačka Pro 2 – Sao Paulo vínová (9-18kg)

KIDDY Phoenixfix Dětská autosedačka Pro 2 – Sao Paulo vínová (9-18kg)

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F016697 , EAN: 4009749341302

KIDDY Phoenixfix Dětská autosedačka Pro 2 – Sao Paulo vínová (9-18kg)

KIDDY Phoenixfix Dětská autosedačka Pro 2 – Sao Paulo vínová (9–18kg)

Popis:

Nová dětská sedačka kiddy Phoenixfix Pro2 je první sedačka skupiny 1, která získala známku ,,velmi dobře“ v testech ADAC a StiftungWarentest.

Nejlepší výsledky v kategoriích bezpečnost, ovládání a obsahu škodlivých látek vedly k celkovému hodnocení 1,4. To je ten nejlepší výsledek, který byl za celou dobu testování jakékoliv sedačce skupiny 1 (od 9 do 18 kg) udělen. ,,Kiddy se podařila v aktuálním testu premiéra: Výrobce dodal první velmi dobrou sedačku Pro děti do čtyř let. Dosud byla nejlepší známka vyhrazena pouze dětským přenašečkám,“ tak zní posudek od Stiftung Warentest. Poprvé v 45leté historii testů autosedaček udělil Touring Club Schweiz (TCS) nejvyšší známku ,,vynikající.“ Experti oceňují především ,,Bezpečnost a obsluhu na nejvyšší úrovni“ označením ,,5 hvězdiček.“ Toto ,,velmi dobře“ získala kiddy Phoenixfix Pro 2rovněž od ÖAMTC. ,,Sedačka je velmi lehká a přesvědčuje velmi nízkou nepatrnou hodnotou zatížení při čelním a bočním nárazu. Také v dalších kritériích testu jí není co vytknout,“ vysvětluje ÖAMTC.

Ochranný pultík:

Nejlepší známky ,,velmi dobře“ dosáhl Phoenixfix Pro 2 u Stiftung Warentestu dokonce v pěti kategoriích, což taktéž vedlo k jednotné známce 1,4. ,,Kiddy dosáhl v aktuálním testu premiéry: Výrobce dodal první velmi dobrou sedačku Pro děti do čtyř let. Dosud byla nejlepší známka vyhrazena pouze dětským přenašečkám,“ tak zní posudek od Stiftung Warentest. ,,S Kiddy Phoenixfix Pro 2 se teď poprvé jedná o velmi dobrou sedačku ve skupině normy 1. Phoenixfix Pro 2 chrání velmi dobře. Kiddy toho dosáhl s ochranným pultíkem. Při nehodě se dítě svine přes vypolstrovaný ochranný pultík. Pohyb a čalounění snižují sílu, které je dítě vystaveno. Rodiče tu mohou jen máloco udělat špatně: Dětské sedačky s ochranným pultíkem jsou jednoduché na ovládání. Dítě vložit do sedačky, ochranný pultík upevnit a je hotovo. NaProti tomu vnitřní pásy také nejsou komplikované, ale musejí být pevně utažené, aby dítě bezpečně sedělo. Rodiče je často nechávají příliš volné.

Vymazlená ergonomie Pro zdravé sezení Kiddy Phoenixfix Pro 2 pečuje o zdravé sezení vašeho dítěte v autě. To potvrzuje také pečeť kvality ,,Aktion gesunder Rücken v.V.”

Vhodné Pro vozidlo s Isofix-systémem i bez něj Phoenixfix Pro 2 může být připevněn s upínacím systémem Isofix nebo s pásem vozidla. Obě varianty upevnění zajišťují vysokou bezpečnost.

Schválení Pro cestování letadlem Létání povoleno! Dětské sedačky Kiddy jsou schválené Pro používání v letadlech od TÜV Rheinland a od spolkového úřadu vzdušné dopravy. V cílové destinaci může člověk usadit s sebou vzatou dětskou sedačku také do půjčeného vozu a nemusí snižovat nároky, co se bezpečnosti týče.

 • Pohodlná podpora hlavy ze strany zabraňuje, aby se hlava natáčela do stran.
 • Optimalizovaná ochrana před bočním nárazem v ramenní oblasti Prostřednictvím nové geometrie a nové, energii absorbující materiály.
 • Ovládání jednou rukou jednoduše a rychle výškově nastavitelná podpěrka hlavy v nejlepší a nejbezpečnější poloze při sedu.
 • Vysoce absorpční tlumicí materiál v oblasti hlavy a ramen garantuje nejlepší ochranu při bočním nárazu.
 • Nastavitelná odpočinková poloha činí cestování ještě pohodlnějším.
 • kiddy k-fix konektory k upevnění na ISOFIX úchyty.
 • Optimalizovaná ochrana při čelním nárazu energii absorpujicí materiál v ochranném pultíku kiddy a dalších částech autosedačky.
 • Nastavitelná výška sedu díky složitelné a rozložitelné kiddy sedací vložce může být nastavena ta nejpohodlnější a nejbezpečnější poloha sedu podle výšky těla dítěte.
 • Praktický zásuvny mechanismus Pro kiddy k-fix konektory umožňuje ukrytí konektorů a použití sedačky i ve vozidlech bez ISOFIX úchytů.

Rozměr balení a specifikace:

 • Látka potahu Soft-Tex/Thermotex
 • Hmotnost: 6,4 kg
 • Rozměry: 48 × 69 × 42 cm
 • Balení neobsahuje krytky ISO-Fix konektorů

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader