Loading
Loading

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Veo grey 3v1 Kinderkraft 2019

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Veo grey 3v1 Kinderkraft 2019

Varianty

2 kusy na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 9 299,00 Kč

Kód: F101601 , Dodavatelský kód: KKWVEOGRY30000 , EAN: 5902533910656 , Značka: Kinderkraft

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Veo grey 3v1 Kinderkraft 2019

Kočárek který musí mít každý rodič.Ak hledáte kočárek, který bude funkční, kompaktní – Veo je vynikající volbou za rozumnou cenu.

Vlastnosti:

 • vanička a sportovní kočárek v jednom
 • hliník a odolný design
 • velké gumové pneumatiky
 • v ceně je zahrnuto pohodlné sedadlo pro děti
 • elegantní povrchová úprava z vysoce kvalitních maeriálov
 • polstrované kola a rám
 • jednoduché a rychlé skládání

Kočárek je vybaven 2 funkcemi – hluboká a pohodlná vanička k použití od prvních dnů života (až do 9 kg), pro starší děti je lehký a manévrovatelný kočárek (od 6 měsíců do 15 kg).

Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, pěkné a funkční. Na procházku v mese i mimo něj – tlumiče nárazů všech kol a navíc polstrovaný rám s velkými nafukovacími koly a odolná a snadno ovladatelná konstrukce dělají kočárek vhodný pro „speciální“ úlohy.

Součástí je i autosedačka Mink a doplňky.

**BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM **

 • dvojitá ochrana – proti náhodnému sklopení / rozložení
 • bezpečnostní postroj s chrániči – pohodlný pětibodový bezpečnostní postroj a odnímatelná svorka (v kočárku)
 • reflektory – materiály používané v bassinet a kočárku mají odrazové vložky, které dodatečně zvyšují bezpečnost každé procházky
 • brzdy – centrální brzda na zadní nápravě kočárku a zámku předního kola

Vyrobeno v souladu s evropskou normou EN 1888, která definuje bezpečnostní požadavky a zkušební metody pro kočárky.

Hliníkový rám poskytuje lehkou, ale pevnou strukturu. Skládací systém, který po skládání zajišťuje malou velikost. Skládání a rozložení kočárku je snadné a jednoduché. Stejně můžete vaničku odjistit a připevnit autosedačku. Výškové nastavení rukojeti v rozmezí od 85 cm do 108 cm. Taška přizpůsobena potřebám rodičů.

**Kola **

Všechna kola jsou vyrobena z gumy a jsou prudkých. Velká zadní kola (průměr 30 cm) vybaveny centrální brzdou. Přední kola (průměr 22 cm) jsou ovladatelné a otáčeny a mohou být zablokovány v poloze dopředu.

**Rám **

Velký madlo s měkkým matrací pro nejmenší děti. Nastavitelný sklon dolní úrovně, což zvyšuje komfort dítěte. Dodatečný kryt chrání dítě před větrem, deštěm a chladem.

Hluboká kapuce dokonale chrání dítě před vlivy počasí. Má také výsuvný, doplňkový chránič slunce. Reflexní prvky zlepšují bezpečnost.

**Sportovní kočárek **

Komfortní sedadlo pro kočárky, které lze namontovat v poloze vzadu nebo vpředu. 4 úrovně sklonu opěradel od sezení do polohy ležení. 5-bodový snadno nastavitelný bezpečnostní postroj s měkkými podložkami a nastavením výšky. Nastavitelná opěrka na nohy. Hluboká kapuce dokonale chrání dítě před vlivy počasí. Má také výsuvný, doplňkový chránič slunce. Reflexní prvky zlepšují bezpečnost.

V CENĚ: rám s koly, vanička, dětský koš, pláštěnka, nánožník, přebalovací taška, Adaptéry na autosedačku, velký nákupní košík

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader