KINDERKRAFT SELECT Podložka pěnová puzzle Luno Shapes 185 x 165 cm Yellow, 30ks, Premium

Kód výrobku: F171748 Dodavatelský kód: KPLUSH00YEL0000
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

999 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

KINDERKRAFT SELECT Podložka pěnová puzzle Luno Shapes 185 x 165 cm Yellow, 30ks, Premium

Značka:

LUNO SHAPES je ideální pro vaše dítě. Pěnová podložka se skládá z 30 puzzle dílků (15 z nich má uprostřed vyřezané tvary), které lze navzájem libovolně spojovat. Maximální plocha je 185 × 165 cm, díky čemuž LUNO SHAPES poskytne vašemu dítěti vhodnou plochu na hraní. Vnější puzzle lze zvednutím vyjmout a spojit tak, že vytvoříte vysoké boční okraje kolem podložky.

LUNO SHAPES je určena pro děti všech věkových kategorií, jelikož je vyrobena z netoxických materiálů, které jsou bezpečné pro děti. Je hrubá a měkká, díky čemuž vytváří dobrou izolaci od studené podlahy a poskytuje dítěti správné pohodlí. Díky protiskluzovému drsnému povrchu pro starší dítě zase podpoří učení plazit se a dělat první krůčky. Puzzle LUNO SHAPES lze skládat na mnoho způsobů, včetně vytváření fantastických 3D tvarů.

Hrubá pěnová podložka LUNO SHAPES má největší dostupnou tloušťku (1,2 cm). Poskytuje dobrou izolaci od podlahy, ať už jde o studené dlaždice nebo plovoucí podlahu. Kromě toho drsný povrch puzzle dokonale chrání miminko a podporuje učení plazit se a dělat první krůčky. Také chrání kolena dětí při jejich učení se zvedat.

Velký prostor pro hraní Maximální rozměry podložky jsou 185 × 165 cm. Díky možnosti uložení všech nebo některých částí puzzle, LUNO SHAPES se přizpůsobí velikosti vašeho bytu a potřebám dítěte, přičemž mu poskytne dostatečně velkou lehací a hrací plochu.

30 dílků puzzle Pěnová podložka LUNO SHAPES obsahuje celkem 30 dílků puzzle. 15 z nich má uprostřed vyřezané tvary, které mají vliv na dětskou fantazii a takto zajistí i skvělou zábavu. V pozdějších měsících mohou dítěti pomoci naučit se tvary. Puzzle lze vyskládat do libovolných vzorů a vytvářet 3D tvary.

Snadno se přepravuje Podložka po složení zabírá málo místa. Díky možnosti oddělit puzzle a vložit je do tašky, pojede LUNO SHAPES s vámi, ať jste kdekoli. Podložka je lehká a bez problémů ji schováte do skříně nebo pod postel.

Snadno se čistí Díky LUNO SHAPES vám ani ta nejdivočejší zábava neztíží úklid. Podložka je voděodolná a poskytuje ochranu před skvrnami od jídla a tekutin tím, že je zadržuje na povrchu. Nečistoty stačí otřít hadříkem a hraní může opět pokračovat.

Další informace:

  • vyrobena z měkké pěny, příjemná na dotek
  • je vodotěsná a snadno se čistí
  • vnější dílky puzzle mají zaoblené okraje

Vlastnosti:

  • materiály: EVA pěna
  • rozměry podložky po rozložení: 165 cm x 185 cm,
  • rozměry prostředního puzzle: 31,5 × 31,5 cm, tloušťka 1,2 cm
  • hmotnost podložky: 2 kg
  • pro děti: od 10 měsíců.
  • výrobek splňuje bezpečnostní normy: EN 71–1, EN 71–2 a EN 71–3
Značka:
Kinderkraft select
Věk
od narození
Materiál
pěna, PUR pěna