KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F007547 , EAN: 9788020428981

KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

Popis:

Jak zvládnout hyperaktivní dítě

ADHD (porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou), příp. ADD se u dětí vyskytuje v současné době stále častěji – dříve se udávalo 3–7 % populace, nyní směřujeme k 10 %.

Diagnostikuje se především v mladším školním věku, po prvních známkách potíží s učením. Nicméně jde o jedince nadprůměrně inteligentní a velmi kreativní.

Kniha je zpovědí otce, který až po zjištění této diagnózy u svého syna si uvědomil, že je na tom stejně. a právě proto se pokusili bojovat proti těžkostem, které na syna v životě čekají – šikana, nechápavost okolí, neoblíbenost u učitelek… autor nastudoval všechny dostupné zdroje a konzultoval s mnoha psychology apod., takže nejde jen o subjektivní životní příběh.

V knize tedy čtenáři mají možnost z úst poučeného laika snadněji pochopit, jak a proč se člověk s aDHD chová. Dále se dozvědí, jak takovým dětem pomoci – od řešení potíží ve škole, přes organizaci života doma, seznámí se s různými technikami a cviky, jak upravit projevy chování dítěte a rozvíjet jeho silné stránky.

Rozměr balení a specifikace:

  • Formát: 135,0 × 205,0 × 1­5,0 mm
  • Počet stran: 296

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader