KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

KNIHA To dítě je nepozorné (CZ) Výprodej

KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

nedostupné
Běžná cena: 239,00 Kč
Akční cena: 179,00 Kč
Vyberte si platbu a vrátíme vám - 5 %

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F007547 , EAN: 9788020428981

KNIHA To dítě je nepozorné (CZ)

Popis:

Jak zvládnout hyperaktivní dítě

ADHD (porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou), příp. ADD se u dětí vyskytuje v současné době stále častěji – dříve se udávalo 3–7 % populace, nyní směřujeme k 10 %.

Diagnostikuje se především v mladším školním věku, po prvních známkách potíží s učením. Nicméně jde o jedince nadprůměrně inteligentní a velmi kreativní.

Kniha je zpovědí otce, který až po zjištění této diagnózy u svého syna si uvědomil, že je na tom stejně. a právě proto se pokusili bojovat proti těžkostem, které na syna v životě čekají – šikana, nechápavost okolí, neoblíbenost u učitelek… autor nastudoval všechny dostupné zdroje a konzultoval s mnoha psychology apod., takže nejde jen o subjektivní životní příběh.

V knize tedy čtenáři mají možnost z úst poučeného laika snadněji pochopit, jak a proč se člověk s aDHD chová. Dále se dozvědí, jak takovým dětem pomoci – od řešení potíží ve škole, přes organizaci života doma, seznámí se s různými technikami a cviky, jak upravit projevy chování dítěte a rozvíjet jeho silné stránky.

Rozměr balení a specifikace:

  • Formát: 135,0 × 205,0 × 1­5,0 mm
  • Počet stran: 296

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader