KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) – modrá

KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) – modrá

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F017498 , EAN: 9788087049167

KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) – modrá

KNIHA Tvůj fotodeníček od těhotenství do tří let (CZ) – modrá

Popis:

Deníček Vašeho miminka.

Kniha Tvůj fotodeníček usnadní zaznamenávání prvních měsíců života miminka a to včetně příprav na jeho narození.

Deníček miminka, který splní představy všech rodičů – nádherné provedení a spousta prostoru pro vlastní záznamy a fotografie.Ucho­vejte si nejkrásnější vzpomínky o svém miminku a vytvořte originální knihu jenom pro něj. Knihu připravily české maminky na základě vlastních zkušeností. Proč další „deníček“ na trhu, čím se liší od ostatních?

Kvalitní, vkusné provedení s moderní grafikou a uměleckými fotografiemi miminek Přizpůsobení českým podmínkám – nejde o přejatý titul, ale o českou knihu, jejíž text byl konzultován s českými maminkami. Díky tomu obsahuje přesně to, co si české maminky skutečně chtějí zaznamenávat Umožňuje zaznamenávat již předporodní období a průběh těhotenství – toto období je pro maminky velmi důležité, přesto ve většině „deníčků“ chybí.

Slouží nejen jako deníček, ale i jako fotoalbum – obsahuje dostatek prostoru pro vlastní zápisky a díky kroužkové vazbě bude vypadat skvěle i po vlepení spousty fotografií.

Je pomocníkem pro záznam informací, ale k ničemu nenutí – pokud maminka nechce psát, může si na stránku nalepit fotografii nebo obrázek. Tři motivy obálek. Fotodeníčky netřídíme, nemůžeme zaručit dodání konkrétní barvy.

Rozměr balení a specifikace:

  • Formát: 165,0 × 240,0 × 2­5,0 mm
  • Počet stran: 208

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader