K´S KIDS Krokodýl KrokoBloko, víceúčelová hračka

K´S KIDS Krokodýl KrokoBloko, víceúčelová hračka

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: KsKids60685 , EAN: 4892493105890

K´S KIDS Krokodýl KrokoBloko, víceúčelová hračka

K´S KIDS Krokodýl KrokoBloko, víceúčelová hračka

Popis:

Hračka byla oceněna jako „Hračka roku“ 2011 ve své kategorii.

Krokodýl KrokoBloko v sobě ukrývá mnoho rozličných aktivit. 4 barevné díly uprostřed těla můžete oddělit a hned máte malého krokodýlka. Vaše dítě si pak může hrát s jednotlivými díly nebo může zkoumat krokodýla jako celek. Na jeho těle je umístěno chrastítko, zrcátko, pískátko atd.

Některé jeho části vydávají zvuky mačkaného papíru a jiné jsou vybaveny kapsičkou, z které si dítě vytáhne hračku na provázku. Krokodýla si vaše dítě oblíbí jako svého mazlíka a bude s ním usínat jako na polštářku.

Rozměr balení a specifikace:

  • rozměry: 26,5 × 115 cm
  • rozměry kostky: 13 × 13 × 13 cm
  • doporučený věk od 6 měsíců

O značce K´s Kids

K’s Kids je řada hraček speciálně navržených pro miminka, batolata, zkrátka pro nejmenší děti. Didaktické a okouzlující hračky K’s Kids jsou vyrobeny z prvotřídních a bezpečných materiálů a je radost si s nimi hrát. Ve vývojovém týmu K’s Kids mají nezastupitelnou funkci jak psychologové a odborníci na dětský vývoj, tak i samotní rodiče dětí. Koncepce řady K’s Kids je velmi uznávána a získala i mnoho významných ocenění.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Krokodýl KrokoBloko

Tělo krokodýla je plně využito a skvělé je, že obsahuje svým způsobem několik hraček v jednom. Zpracování je promyšlené do posledního detailu, ať už se jedná o nozdry krokodýla či jakoby bradavičnatou hlavu. Příjemné je, že jako každý krokodýl se ani tento nebojí vody a lze ho prát na 30° C. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader