LAMAZE B&W Moje první karty

LAMAZE B&W Moje první karty Akce

LAMAZE B&W Moje první karty

skladem

Běžná cena: 199,00 Kč
Akční cena: 175,00 Kč

Kód: lamaze50280 , EAN: 796714270845

Lamaze B&W Moje první karty

První karty vašeho miminka jsou skutečně originální! Líc karet zdobí barevná písmena na černobílých vzorech, takže podporují vývoj zraku po narození. Rubová strana je pestrobarevná s motivy zvířátek, které zaujmou dětský zrak v období, kdy už začíná rozlišovat barvy. Při manipulaci karty jemně šustí a jejich rohy jsou opatřeny kousátky pro prořezávání zoubků, stejně jako pojítko karet ve tvaru kytičky. Karty jsou součástí nové černobílé kolekce Lamaze, která je vyvinuta očními specialisty. Hlavní funkcí těchto hraček je rozvoj zraku miminka především v jeho prvních třech měsících, kdy ještě nerozlišuje barvy. Kombinace černobílých kontrastních grafických vzorů zaujmou každé novorozeně.

  • hloubka: 2 cm
  • šířka: 10 cm
  • výška: 13 cm
  • váha: 0,05 kg
  • věk: 0m+

Lamaze – Hračky pro nejmenší děti

Výrobky od značky Lamaze jsou prodávány ve více než 30ti zemích světa a patří mezi nejoblíbenější. Hračky Lamaze se specializují na hračky pro nejmenší děti, jsou převážně textilní a zaměřují se na zdravý vývoj dítěte.

Hračky pro nejmenší děti od Lamaze se specializují na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čichu a představivosti. Najdete zde hračky do auta, pestře zbarvená chrastítka a další kontrastní hračky, které přitahují pozornost očí a vydávají nejrůznější zvuky.

Kojenecké hračky od Lamaze učiní radost ze hry vám i vašemu dítěti.

Anonymní uživatel

nelíbí se mi balení produktu - nemá ochranný obal, přitom se jedná o hračku, kterou děti žužlají

Anonymní uživatel

kreativní hračka, dá se dobře rozložit i složit, zabaví miminečko

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader