LAMAZE BaW Chrastítko beruška - různé druhy

LAMAZE BaW Chrastítko beruška - různé druhy Akce

LAMAZE BaW Chrastítko beruška - různé druhy

skladem

Běžná cena: 199,00 Kč
Akční cena: 175,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: lamaze50279 , EAN: 796714270784

Lamaze BaW Chrastítko beruška – různé druhy

Chrastítko Beruška je jedinečná vývojová hračka s mnoha funkcemi. Obě její strany překvapí jiným designem, jednu tvoří veselý výrazný obličej a černobílé proužky s červenými šustivými krovkami, druhou stranu zdobí obrovské oči na zářivě žlutém semiši. Po zatřesení beruška jemně chrastí, takže nedráždí citlivý dětský sluch. Kousátka po stranách berušky pomáhají při prořezávání prvních zoubků. Chrastítko beruška je součástí černobílé kolekce Lamaze, která je vyvinuta očními specialisty. Hlavní funkcí těchto hraček je rozvoj zraku miminka především v jeho prvních třech měsících, kdy ještě nerozlišuje barvy. Kombinace černobílých kontrastních grafických vzorů zaujmou každé novorozeně.

  • hloubka: 3,49 cm
  • šířka: 12,06 cm
  • výška: 18,5 cm
  • váha vč. balení: 0,0635 kg
  • věk: 0m+

Lamaze – Hračky pro nejmenší děti

Výrobky od značky Lamaze jsou prodávány ve více než 30ti zemích světa a patří mezi nejoblíbenější. Hračky Lamaze se specializují na hračky pro nejmenší děti, jsou převážně textilní a zaměřují se na zdravý vývoj dítěte.

Hračky pro nejmenší děti od Lamaze se specializují na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čichu a představivosti. Najdete zde hračky do auta, pestře zbarvená chrastítka a další kontrastní hračky, které přitahují pozornost očí a vydávají nejrůznější zvuky.

Kojenecké hračky od Lamaze učiní radost ze hry vám i vašemu dítěti.

Anonymní uživatel

Výborná hračka, moc se líbí.

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader