Loading
Loading

LAMAZE Čmelák Bzuk

LAMAZE Čmelák Bzuk

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: lamaze50270 , Dodavatelský kód: 27029 , EAN: 796714270296 , Značka: Lamaze

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LAMAZE Čmelák Bzuk

Popis

Nerozlučná dvojka – čmelák Bzuk a jeho oblíbená květina se brzy stanou důvěrnými kamarády vašeho dítěte. Zatáhnutím za kroužky pod kytičkou si poletující čmelák jemným bzukotem na ni dosedne.

Čmelák i květina jsou vyrobeny z mnoha různých materiálů pro stimulaci dětského hmatu. Černobílé motivy na spodních částech listů kytičky jsou zase důležité pro správný rozvoj zraku v první vývojové fázi dítěte, pestré barvy pak zaujmou v pozdějším věku.

Čmeláčí křidélka i okvětní lístečky jemně šustí, což nenásilně podporuje dětský sluch.

Provedení hračky

Hračka je vyroben z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti:

  • hloubka: 17,78 cm
  • šířka: 17,78 cm
  • výška: 18,415 cm
  • vhodné pro děti od narození do cca 2 let věku

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami. Formou hry děti začínají zkoumat a objevovat svá vrozená nadání a vy tak můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader