Loading
Loading

LAMAZE Hudební housenka

LAMAZE Hudební housenka

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: lamaze50286 , Dodavatelský kód: 27107A , EAN: 796714271071 , Značka: Lamaze

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LAMAZE Hudební housenka

Pestrobarevná housenka vyrobená z jemného sametu se stane kamarádkou vašeho dítěte, která jej bude provázet obdobím jeho růstu. Když ji během prvních měsíců života dítěte připevníte k postýlce, bude Vaše dítě pozorovat její zářivé barvy a usmívat se na její obličej.

Metr na spodní straně housenky umožňuje měřit délku dítěte do 60 cm. Později, až začne dítě poznávat svět pomocí ručiček, objeví pískátka, hmatky, rolničky i šustítka ukrytá v jednotlivých článcích housenky.

Pestrobarevné vzory napomáhají rozvíjení zraku. Charakteristický tvar očí housenky využívající efektu upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.. Po zmáčknutí hlavy housenky se přehraje příjemná melodie.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na to, pro jakou věkovou kategorii jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963–96.

Popis:

  • výrobek je na baterky
  • hloubka: 59,5 cm
  • šířka: 8,5 cm
  • výška: 6,5 cm
  • váha: 0,17 kg
  • vhodné pro děti od narození

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami. Formou hry děti začínají zkoumat a objevovat svá vrozená nadání a vy tak můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader