LAMAZE Interaktivní podložka opička

LAMAZE Interaktivní podložka opička

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: lamaze50293 , EAN: 796714271514

LAMAZE Interaktivní podložka opička

LAMAZE Interaktivní podložka opička

Popis:

Interaktivní podložka Lamaze ve tvaru opičky je vhodná pro děti od narození. Podložka rozvíjí jemnou motoriku, zrak i hmat dítěte. Vaše miminko si zamiluje tuto zábavnou podložku ve tvaru velkého opičáka.

Pestrobarevný svět, různé textury a konstrukční detaily podporují u dítěte touhu vše prozkoumat. Veselý opičák díky mnoha aktivitám ukrytým v jeho těle rozvíjí u dítěte jemnou motoriku. Ze stran opičí podložky je uchycena měkká nastavitelná klenba, na které jsou zavěšena zvířátka.

Miminko hra se zvířátky nutí k pohybu, ať už v leže, nebo v sedě. Sundáním klenby si může hrát s postavičkami tygra, lvíčka a prohlížet se ve sloním zrcátku. Rozvíjí tak zrak i hmat. Na podložce je umístěn polštářek ve tvaru banánku. Provedení rohožky je skladné, můžete ji uložit pod pohovku, postel či do skříně.

Vlastnosti:

  • hloubka: 8,9 cm
  • šířka: 50,8 cm
  • výška:40,7 cm
  • váha: 0,847 kg
  • vhodné pro děti od narození

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami. Formou hry děti začínají zkoumat a objevovat svá vrozená nadání a vy tak můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader