LAMAZE Interaktivní podložka opička

LAMAZE Interaktivní podložka opička

LAMAZE Interaktivní podložka opička

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: lamaze50293 , EAN: 796714271514

LAMAZE Interaktivní podložka opička

Popis:

Interaktivní podložka Lamaze ve tvaru opičky je vhodná pro děti od narození. Podložka rozvíjí jemnou motoriku, zrak i hmat dítěte. Vaše miminko si zamiluje tuto zábavnou podložku ve tvaru velkého opičáka.

Pestrobarevný svět, různé textury a konstrukční detaily podporují u dítěte touhu vše prozkoumat. Veselý opičák díky mnoha aktivitám ukrytým v jeho těle rozvíjí u dítěte jemnou motoriku. Ze stran opičí podložky je uchycena měkká nastavitelná klenba, na které jsou zavěšena zvířátka.

Miminko hra se zvířátky nutí k pohybu, ať už v leže, nebo v sedě. Sundáním klenby si může hrát s postavičkami tygra, lvíčka a prohlížet se ve sloním zrcátku. Rozvíjí tak zrak i hmat. Na podložce je umístěn polštářek ve tvaru banánku. Provedení rohožky je skladné, můžete ji uložit pod pohovku, postel či do skříně.

Vlastnosti:

  • hloubka: 8,9 cm
  • šířka: 50,8 cm
  • výška:40,7 cm
  • váha: 0,847 kg
  • vhodné pro děti od narození

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami. Formou hry děti začínají zkoumat a objevovat svá vrozená nadání a vy tak můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader