Loading
Loading

LAMAZE Koník Ferda

LAMAZE Koník Ferda

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně

Dlouhodobě snížená cena 449,00 Kč 549,00 Kč

Kód: lamaze50266 , Dodavatelský kód: 27015 , EAN: 796714270159 , Značka: Lamaze

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LAMAZE Koník Ferda

Tento roztomilý červený koník s kontrastními vzory na bříšku napomáhá stimulovat zrak. Hřívu a ocas má z barevných střapců vhodných na tahání, které rozvíjí jemnou motoriku prstů.

Kopýtka mají uvnitř tvary stimulující hmat dítěte. Po zmáčknutí bříška začne koník řehtat a ozvou se zvuky klusajících kopýtek. V bříšku vložen hrací strojek, přepínač ON – OFF, vyměnitelné baterie 3 × 1,5 V R44, jsou součástí balení. Charakteristický tvar očí využívající efektu upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace.

Provedení hračky:

Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963–96a a slinného testu DIN.

Vlastnosti:

  • baterie součástí balení: 3 × 1,5 V R44
  • hloubka: 13,97 cm
  • šířka: 25,4 cm
  • výška: 25,4 cm
  • váha vč. balení: 0,567 kg
  • vhodné pro děti od narození

Značka Lamaze:

Značka Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami. Formou hry děti začínají zkoumat a objevovat svá vrozená nadání a vy tak můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Lamaze Koník

Koník Ferda je za mě jedna z nejhezčích hraček od Lamaze, kterou máme. Jak je u Lamaze zvykem, hračka je krásně a kvalitně zpracovaná. Díky „těžším“ nohám kůň stojí a nepadá na stranu. Zvuky koně znějí reálně a jsou tak akorát hlasité. Oceňuji, že lze strojek vypnout a je tak možné si od ržání, odfrkávání a klusání odpočinout. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader