LAMAZE Ohebný červík

LAMAZE Ohebný červík

do 3-5 dnů
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: lamaze50299 , EAN: 796714272245

LAMAZE Ohebný červík

Lamaze Ohebný červík

Ohebný červík spolehlivě zabaví vaše děťátko zejména při krmení. Díky přísavce jej snadno připevníte k jakékoliv hladké ploše a zábavné stolování může začít. Zářivé barvy a vzory přitahují pozornost dítěte a stimulují jeho zrakové schopnosti. Jednotlivé kroužky mají na sobě připevněny různé hmatky pro rozvoj jemné motoriky prstů nebo při otáčení vydávají rachtavý zvuk. Barevné kuličky při každém doteku jemně chrastí. Hračka je vyrobena z kvalitního a snadno omyvatelného plastu.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963–96a.

  • hloubka: 8,9 cm
  • šířka: 8,9 cm
  • výška: 21,6 cm
  • váha vč. balení: 0,2667 kg
  • věk: 6m+

Lamaze – Hračky pro nejmenší děti

Výrobky od značky Lamaze jsou prodávány ve více než 30ti zemích světa a patří mezi nejoblíbenější. Hračky Lamaze se specializují na hračky pro nejmenší děti, jsou převážně textilní a zaměřují se na zdravý vývoj dítěte.

Hračky pro nejmenší děti od Lamaze se specializují na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čichu a představivosti. Najdete zde hračky do auta, pestře zbarvená chrastítka a další kontrastní hračky, které přitahují pozornost očí a vydávají nejrůznější zvuky.

Kojenecké hračky od Lamaze učiní radost ze hry vám i vašemu dítěti.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Lamaze červík

Ohebný červík od Lamaze nás provází od prvních měsíců. Je vyrobený z plastu, který splňuje všechny bezpečnostní požadavky na nezávadnost.Červíkovo tělo se skládá z několika barevných částí. Nahoře jsou kuličky, které při pohybu chrastí. Právě cinkavý zvuk a pestré barvy zaujaly i naši dcerku již v prvních měsících. Zobrazit celou recenzi

Ajax loader