LAMAZE Opičák Milouš

LAMAZE Opičák Milouš Akce

LAMAZE Opičák Milouš

skladem

Běžná cena: 479,00 Kč
Akční cena: 409,00 Kč

Kód: lamaze50285 , EAN: 796714270982

Lamaze Opičák Milouš

Veselý opičák Milouš je plný aktivit a stimuluje smysly dětí. Rozkošně barevné tělíčko, zářivé barvy, stužky a kontrastní vzory zaujmou všechny zvídavé děti. Banán, který drží opičák v tlapkách, naučí děti hru na schovávanou – vzorovaná slupka ukrývá uvnitř pestré ovoce. Pružný ocásek pomůže dětem rozvíjet hmat. Díky klipu hračku připevníte na dětskou postýlku, či stříšku kočárku stejně snadno jako např. na nákupní vozík nebo k přenosné autosedačce.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963–96a.

  • hloubka: 9,5 cm
  • šířka: 17,3 cm
  • výška: 31,5 cm
  • váha vč. balení: 0,16 kg
  • věk:0–24 měsíců

Lamaze – Hračky pro nejmenší děti

Výrobky od značky Lamaze jsou prodávány ve více než 30ti zemích světa a patří mezi nejoblíbenější. Hračky Lamaze se specializují na hračky pro nejmenší děti, jsou převážně textilní a zaměřují se na zdravý vývoj dítěte.

Hračky pro nejmenší děti od Lamaze se specializují na rozvoj zraku, sluchu, hmatu, čichu a představivosti. Najdete zde hračky do auta, pestře zbarvená chrastítka a další kontrastní hračky, které přitahují pozornost očí a vydávají nejrůznější zvuky.

Kojenecké hračky od Lamaze učiní radost ze hry vám i vašemu dítěti.

Jindra

o.k.

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader