LEGO® City Town Náměstí ve městě

LEGO® City Town Náměstí ve městě Akce

LEGO® City Town Náměstí ve městě

Vracíme 5 % nazpět

skladem

Běžná cena: 4 999,00 Kč
Akční cena: 4 199,00 Kč

Kód: F015928 , EAN: 5702015350891

LEGO® City Town Náměstí ve městě

Popis:

Na náměstí je shon a ruch! Zaparkuj své kolo u útulné kavárny, naskoč na palubu úžasné zpravodajské helikoptéry a vzleť do oblak, abys viděl město z ptačího pohledu. Jakmile tě přestane bavit létání, zastav se v obchodě LEGO®, kam zrovna přišla nova zásilka.

Pomoz řidiči vyložit krabice, dát je na ruční vozík a odvez je do obchodu. Potom se podívej na skvělá auta, která jsou na prodej v předváděcí místnosti. Pomoz mechanikovi ovládat zvedací plošinu na auta a přidělej na auto novou sadu sportovních litinových poklic.

Máš tak akorát čas na koupení párku v rohlíku a novin na cestu domů, ale při cestě na tramvaj dej pozor na poslíčka s pizzou na jeho rychlém skútru! Své kolo dej do držáku na kola, posaď se a sleduj ulice LEGO City.

Jaký vzrušující den to byl!

Vlastnosti:

  • obsahuje 12 minifigurek s různými doplňky: řidiče tramvaje, pilota vrtulníku, prodavačku v kavárně, poslíčka s pizzou, prodavačku aut, mechanika, řidiče odtahového vozidla, prodavače párků v rohlíku, prodavače LEGO, doručovatele LEGO, dívku a chlapce.
  • také obsahuje 2 sochy LEGO obchodu.
  • náměstí ve městě obsahuje obchod LEGO®, autobazar, 3 auta, odtahové vozidlo, dodávku LEGO®, vrtulník, tramvaj, tramvajovou zastávku, kolo a 12 minifigurek

Balení obsahuje 1683 dílků.

Doporučený věk:

Vhodné pro děti od 6 do 12 let.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader