LEGO® DUPLO® Princezna Sofie I. – Královský hrad

LEGO® DUPLO® Princezna Sofie I. – Královský hrad

nedostupné
cena nebyla stanovena

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F008959 , EAN: 5702015355032

LEGO® DUPLO® Princezna Sofie I. – Královský hrad

LEGO® DUPLO® Princezna Sofie I. – Královský hrad

Popis:

Užij si bezpočet královských dobrodružství v kouzelném světě Disney princezny Sofie I. s Královským hradem! Sofia a její nevlastní sestra princezna Amber se rády toulají královským hradem, kde na ně za každým rohem čeká zábava a kouzelná překvapení.Hraj si s králíkem Cloverem v trůním sále, objev ve sklepě truhlu s pokladem a protanči noc na otáčivém tanečním parketu.

Potom Sofii a Amber pomoz vystoupit po schodech do jejich ložnice a ulož je pod pokrývky, aby se jim zdálo o princeznovských dobrodružstvích, které na ně ráno čekají.

Tato překrásná sada bude malé děti inspirovat k dlouhým hodinám hraní na princezny v královském hradě. Pomozte jim přijít na chuť zábavě ze stavění z velkých kostek LEGO® DUPLO®, které jsou navrženy speciálně tak, aby byly bezpečné pro jejich malé ručičky.

Přenesou se do světa, kde se Sofia dozvídá vše o laskavosti, odpuštění a velkorysosti ducha a při tom poznává, co to znamená být skutečnou princeznou.

Rozměr balení a specifikace:

  • Obsahuje LEGO DUPLO® figurky princezny Sofie I., princezny Amber a králíka Clovera. Kombinuj se sadou č, 10594 – Princezna Sofie I. – Královské stáje, a zažij ještě více dobrodružství se Sofiiným koněm Minimem Velikým.

Doporučený věk:

2–5

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader