Loading
Loading

LEGO® Star Wars 75169 Souboj na Naboo™

LEGO® Star Wars 75169 Souboj na Naboo™

nedostupné

Dlouhodobě snížená cena 599,90 Kč 849,00 Kč

Kód: F027871 , Dodavatelský kód: 75169 , EAN: 5702015867580 , Značka: LEGO®

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LEGO® Star Wars 75169 Souboj na Naboo™

Mistr Qui-Gon dostal Darth Maula do úzkých u generátoru energie na planetě Naboo, ale potřebuje tvou pomoc, pokud ho má porazit! Bojuj se světelnými meči, a pokud spadneš do jádra generátoru, aktivuj katapult a skoč opět zpátky. Pokud bude Maul příliš silný, zatáhni za páku, která otevře laserové dveře a Obi-Wan se tak bude moci připojit k boji!

Kdo vyhraje tento epický souboj? To záleží na tobě…Pomoz Qui-Gonovi a Obi-Wanovi porazit Darth Maula u energetického generátoru na planetě Naboo v sadě, která obsahuje otevírací laserové dveře, funkci katapultování, otevírací očistnou komnatu a tři minifigurky.Přeh­rávej si napínavé souboje mezi rytíři Jedi a Sithem v sadě, kde se Qui-Gon Jinn a Obi-Wan Kenobi utkávají tváří v tvář se zlým Darth Maulem u energetického generátoru na planetě Naboo.

Tato detailní sada obsahuje otevírací laserové dveře, funkci katapultování minifigurky v jádru generátoru a otevírací očistnou komnatu se snímatelným „plazmovým“ dílkem. Součástí jsou tři minifigurky.

Rozměr balení a specifikace:

  • Součástí jsou tři minifigurky: Qui-Gon Jinn, Obi-Wan Kenobi a Darth Maul.
  • Obsahuje otevírací laserové dveře, funkci katapultování minifigurky v jádru generátoru a otevírací očistnou komnatu se snímatelným „plazmovým“ dílkem.
  • Mezi zbraněmi najdeš Qui-Gonův zelený světelný meč, Obi-Wanův modrý světelný meč a Darth Maulův světelný meč se dvěma čepelemi.
  • Přehrávej si akcí nabité scény ze Star Wars: Epizody I Skrytá hrozba.
  • Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 7do 12 let.
  • Měří přes 13 cm na výšku, 19 cm na šířku a 11 cm do hloubky.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader