Loading
Loading

Libštátské pleny Dětská bavlněná plena Extra kvality, 80x80 cm, bílá, 10 ks

Libštátské pleny Dětská bavlněná plena Extra kvality, 80x80 cm, bílá, 10 ks

3 - 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 539,00 Kč

Kód: libstat44795 , Dodavatelský kód: LTZ 300 , EAN: 8595051197691 , Značka: Libštátské pleny

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

Libštátské pleny Dětská bavlněná plena Extra kvality, 80x80 cm, bílá, 10 ks

Motto: „Celé generace miminek měly možnost vyzkoušet a prověřit kvalitu libštátských plen.“

Libštátské plenky extra kvality se zvýšenou gramáží jsou vyrobeny z vysoce jakostní dlouhovlákné bavlněné příze. Právě díky použitému materiálu, technologii tkaní v dutinné vazbě a zvýšené gramáži plenky poskytují vynikající užitné vlastnosti a dítěti maximální komfort při nošení. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prošitím aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zvyšují mechanickou odolnost plenky po celou dobu jejího používání. Samozřejmostí je odolnost vůči sterilizaci vyvářkou nebo žehlením. Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou extra bělost. Tradiční 100% bavlněné tetra plenky schnou o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným, plenkám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění.

Vysoká savost, jemnost, pevnost, dlouhá životnost – tímto vším se tradiční plenka extra kvality vyznačuje a právě tyto vlastnosti oceníte při přebalování Vašeho miminka do doby, než začne „usedat“ na nočník.

Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou MZČR č. 84/2001 Sb, O hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let.

Plenka díky svému rozměru a kvalitě nabízí další možnosti využití. Například na přebalovací podložku, na váhu u lékaře, pod hlavičku miminka, při odříhnutí po kojení a následně při krmení jako bryndák, který vše zachytí a nebo také při zdravotních potížích jako obklad…

Doporučení: Výbavičku pro miminko si můžete doplnit o další produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat a otírat miminko co nejméně smyčkovitou tkaninou. To Vám zaručí bavlněné tetra osušky a žínky. Bílé nebo s obrázky.

Tip: Připravte si osušku nahřátou, pro miminko bude pak osušení ten nejpříjemnější okamžik při koupání.

Libštátské pleny – toho času jediné pleny vyrobené od „první nitky“ v ČR. Plenky se 100letou výrobní tradicí.

Rozměr balení a specifikace:

  • Rozměr: 80 × 80 cm
  • Barva: Bílá
  • Gramáž: 79g/ks
  • Počet ks v balení: 10
  • Materiál : 100% bavlna
  • Ocenění: PLENA ROKU 2012

Motto: „Celé generace miminek měly možnost vyzkoušet a prověřit kvalitu libštátských plen.“

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader