LINDAM Dvojitá bezpečnostní zábrana na šuplíky 4ks (Xtra Guard)

LINDAM Dvojitá bezpečnostní zábrana na šuplíky 4ks (Xtra Guard)

skladem
cena: 249,00 Kč

Kód: F001656 , EAN: 5019090510271

LINDAM Dvojitá bezpečnostní zábrana na šuplíky 4ks (Xtra Guard)

Zabrání otevření šuplíků dítětem.

Návod na montáž:

Rozmyslete si nejdřív dobře, kam chcete zábranu umístit.

Upozornění: Namontovaná zábrana dovolí šuplík otvřít na cca 3,8 cm (na prst), díky tomu se bude lehce deaktivovat dospělému, ale dítěti zaručí bezpečnost.

Západka musí být umístěna 2,5 cm ( obrázek 1a) od boční strany šuplíku a 4,5 cm (obrázek 1b) od horního rohu desky, přesahujícího přes šuplík. Pokud šuplík je stejně široký jako horní deska, je vzdálenost od boční stěny šuplíku 4,5 cm (obrázek 1c).

Ujistětet se že logo lindam je na západce na spodní straně ( obrázek 1d). Západku připevněte pomocí přiložených šroubů Na otvírací část šuplíku pomocí šroubů přišroubujte zámek. Ujistěte se, že zámek bude našroubován tak, aby zapadl do západky a logo lindam bude směřovat nahoru.

Použití:

Zamčení šuplíku: Otočte zámečkem na horním dílu zámku tak, aby symbol zavřeného zámku směřoval k šipce ( obrázek 3a) Běžné používání: Otočte zámeček na horním dílů zámku tak, že bude ve vodorovné poloze (obrázek 4). Tažením vzda můžete šuplík otevřít.

Deaktivace zamčení : Otočte zámečkem na horním dílu zámku tak, aby symbol otevřeného zámku směřoval k šipce ( obrázek 5). Nyní je funkce zabezpečení šuplíku vypnuta.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader