Loading
Loading

LINTEO BABY Dětská pěna do koupele

LINTEO BABY Dětská pěna do koupele

nedostupné
Cena 109,90 Kč

Kód: F004285 , Dodavatelský kód: 1033 , EAN: 8594158373601 , Značka: Linteo

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LINTEO BABY Dětská pěna do koupele

Pro některé děti není umývání právě oblíbenou částí dne. Především pro ně byla navržena jemná pěna do koupele Linteo Baby s měsíčkem lékařským, která zajistí, že se bude každé dítko na koupání těšit a tolik důležitá hygiena se stane oblíbeným večerním rituálem.

Jemná hygiena:

V dnešní době je pečlivá hygiena obzvláště důležitá. Zejména u miminek, která nosí celý den plenky i u větších dětí, jež si hrají venku, je potřeba klást důraz na čistotu. Jemná pěna do koupele Linteo Baby maminkám pomůže s šetrnou a přesto důkladnou očistou dětské pokožky při koupání.

Ochrana a hydratace:

Pečlivě vybrané a na míru dětské pokožce vyladěné složení stimuluje její přirozenou obranyschopnost, pomáhá ji v regeneraci a podporuje tvorbu ochranné bariéry. Jemná pěna do koupele navíc zajistí pokožce dostatečnou hydrataci a zabraňuje jejímu vysušování.

Pro zdravou pokožku:

Díky obsahu certifikovaného extraktu z BIO měsíčku lékařského je jemná pěna do koupele Linteo Baby zdrojem vitamínů, minerálů a dalších důležitých složek potřebných k prospívání pokožky. Působí jako prevence před vznikem podráždění a má antibakteriální účinky.

Český původ:

Veškerá dětská kosmetika Linteo Baby je ryze českého původu a proto dokonale rozumí potřebám českých dětí i jejich maminek. Právě díky vysokému podílu ingrediencí z české přírody je velmi dobře snášena a je bezpečná i pro novorozence a děti s velmi citlivou pokožkou.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader