LINTEO Baby Dětské mycí mléko a šampón s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

LINTEO Baby Dětské mycí mléko a šampón s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

skladem
Běžná cena: 72,00 Kč
Akční cena: 62,00 Kč

Kód: F004290 , EAN: 8594158373571

LINTEO Baby Dětské mycí mléko a šampón s Bio měsíčkem lékařským, 250 ml

Dětské mycí mléko a šampon Linteo Baby obsahuje přírodní zjemňující tenzidy na bázi kokosového oleje, řepného a třtinového cukru, které pokožku chrání, udržují ji vláčnou a chrání před vysycháním.

Příjemná jemná vůně je způsobená obsahem přírodních složek silice z mateřídoušky, rozmarýnu, levandule a bezalergenní parfemace.

Dermatologicky i klinicky schváleno: záruka kvalitního a bezpečného výrobku.

NEOBSAHUJE: syntetické PEG emulgátory, parabeny, barviva a parfémy, které se neslučují s parametry dětské přírodní kosmetiky. Bez obsahu alkoholu. Šetrné k očím i pokožce.

Dětské mycí mléko a šampon Linteo Baby obsahuje:

  • Přírodní certifikovaný BIO měsíčkový extrakt: bohatý na vitamíny (především na vit. E), minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při obnově, regeneraci a zklidnění pokožky.
  • Přírodní tenzidy z kokosového oleje, řepného a třtinového cukru: chrání pokožku před vysušením a udržují ji vláčnou.
  • Přírodní silice z mateřídoušky, rozmarýnu a levandule: zklidňují a uvolňují.

O značce:

Obchodní společnost Melitrade a.s. působí na trhu s hygienickými papírenskými výrobky pod značkou Linteo. Historie značky Linteo se začala psát od roku 2007 a od té doby se rodina produktů Linteo neustále rozvíjí.

Linteo se řadí mezi kvalitní a důvěryhodné české firmy, jejíž výrobky přináší to nejlepší z oblasti osobní hygieny. Výrobky Linteo usnadňují každodenní život zákazníků, se kterými je firma v neustálém kontaktu. Naslouchá jejich požadavkům a pak se rychle přizpůsobuje jejich přání a potřebám.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader