Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky soft & cream box (72 ks)

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky soft & cream box (72 ks)

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 45,90 Kč
Cena za kus: 0,64 Kč

Kód: F004260 , Dodavatelský kód: 25765 , EAN: 8594158370099 , Značka: Linteo

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky soft & cream box (72 ks)

Pokud hledáte šikovného pomocníka, který se s něžností postará o pokožku vašich nejmenších, potom vsaďte na hebké vlhčené ubrousky Linteo Baby soft&cream, které posilují přirozenost dětské pokožky. Efektivně zbavují pokožku nežádoucích nečistot, zároveň se starají o to, aby v každém ohledu prospívala. Obsahují hydratační mléko spolu s extraktem z měsíčku lékařského, které ve vzájemné spolupráci zvyšují odolnost pokožky, eliminují riziko podráždění a zajišťují jí bohatou hydrataci.

Pečlivě vybrané složky:

  • Vlhčené ubrousky obsahují kombinaci hydratačního mléka a extraktu z měsíčku lékařského se zklidňujícím účinkem. Obě složky zvyšují hydrataci pokožky, podporují její přirozenou bariéru a zároveň snižují riziko podráždění kůže.

Účinná a přitom šetrná péče:

  • Vlhčené ubrousky jsou komplexně přizpůsobené pro péči o dětskou pokožku, kterou šetrně zbavují nečistot a chrání ji před tvorbou opruzenin či vyrážek. Podporují její přirozenou odolnost a také zajišťují optimální PH pokožky.

Bezpečné a ekologické:

  • Dermatologicky testované a bez obsahu škodlivých látek, jako jsou parabeny, PEG emulgátory, alkohol či jiné dráždivé přísady. Přesně takové jsou vlhčené ubrousky, které pokožku nedráždí ani nevysušují. Díky tomu jsou ideální pro miminka od narození i děti s citlivou pokožkou se sklonem k alergiím.

Šikovné balení:

  • Vlhčené ubrousky vás potěší svým praktickým a hygienickým balením ve formě šikovného boxu, který bude ideálním doplňkem nejen k přebalovacímu pultu. Jeden box navíc obsahuje dostatek ubrousků, abyste je měli vždy po ruce.

Příroda to zařídila tak, že je pokožka nejmenších dětí mnohem citlivější, a tím pádem i náchylnější k podráždění, než pokožka dospělých. Dětská pokožka je jemná a zranitelná, proto snadno může dojít k jejímu vysušení či vzniku nepříjemných kožních reakcí v souvislosti s používáním nesprávných hygienických pomůcek. Nejvíce náchylná k vyrážkám je oblast zadečku a to v důsledku častého pobytu v plenkách. Působení vlhkosti a nedostatečný přísun vzduchu se zpravidla negativně projeví na pokožce miminka. Vzápětí může dojít i k vážnějším problémům, jako jsou například bolestivé opruzeniny, plenková dermatitida či vyrážky. Předejít bolavému zadečku lze pouze pravidelnou a pečlivou hygienou, pro kterou jsou jako stvořené jemné vlhčené ubrousky Linteo Baby soft&cream, které šetrně a přesto účinně pečují o citlivou pokožku dětí doma i na cestách.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader