Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s aloe vera (4x 80 ks)

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s aloe vera (4x 80 ks)

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 127,00 Kč 149,90 Kč

Cena za kus: 0,40 Kč

Kód: F004262 , Dodavatelský kód: 25759A , EAN: 8594008878683 , Značka: Linteo

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s aloe vera (4x 80 ks)

Pro pohodlnou a šetrnou péči o citlivou dětskou pokožku byly stvořeny vlhčené ubrousky Linteo Baby. Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby s aloe vera jsou svým pečlivě vybraným složením ideálním pomocníkem při péči o děti. Starají se šetrně a přesto důkladně nejen o očistu citlivého zadečku miminek, ale také o čisté ručičky a pusinku větších dětí, které zvědavě zkoumají svět kolem sebe. Vlhčené ubrousky jsou šikovným pomocníkem, kterého dozajista ocení české maminky nejen doma, ale i na dovolené nebo při procházce v přírodě.

V péči o děti jsou hygiena a čistota velice důležitými faktory. Děti mají tendenci vše zkoumat a brát nejen do ručiček, ale také ochutnávat. Vlhčené ubrousky Linteo Baby jsou nedocenitelné především mimo domov, tedy všude tam, kde není k dispozici mýdlo a tekoucí voda.

Pečlivě vybrané složení:

  • Jemné čistící mléko spolu s výtažky z aloe vera tvoří šetrnou kombinaci, jež je vhodná i pro nejmenší děti.

Šetrná péče o dětskou pokožku:

  • Pečlivě vybrané ingredience, jemné složení a hebký materiál zajišťují citlivé dětské pokožce tu nejjemnější péči. Pečlivě čistí, hydratují a zároveň pomáhají pokožce udržet přirozené PH.

Dermatologicky testováno:

  • Vlhčené ubrousky s aloe vera neobsahují žádné parabeny, alkohol ani PEG emulgátory, proto jsou bezpečným pomocníkem, na kterého se můžou maminky bez obav obrátit s jistotou, že nezpůsobí jejich dítku alergii či vyrážku.

Prevence proti opruzeninám:

  • Pravidelné přebalování a důkladná očista zadečku jsou základem pro zdravou a spokojenou pokožku v plenkové oblasti.

Pomocník doma i na cestách:

  • Výhoda snadného použití a praktičnost vlhčených ubrousků vynikne především na cestách, když není možné použít koupelnu. Ovšem ani doma se vlhčené ubrousky rozhodně neztratí. Například při nočním přebalování, když není vhodné miminko budit kvůli opláchnutí zadečku tekoucí vodou.

Praktické balení:

  • Především na cestách ocení maminky praktické balení vlhčených ubrousků, které lze snadno přibalit jak do tašky na kočárku, tak i do menší kabelky.
  • Pečlivá hygiena je především v útlém dětském věku velice důležitá. Pravidelná a důkladná očista zadečku miminka předchází vzniku dermatologických problémů a snižuje riziko vzniku bolestivých opruzenin. Protože jen zdravý zadeček je spokojený zadeček.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader