Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským (120 ks)

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským (120 ks)

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 42,90 Kč
Cena za kus: 0,36 Kč

Kód: F004267 , Dodavatelský kód: 25753 , EAN: 8594158373458 , Značka: Linteo

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským (120 ks)

Každé miminko potřebuje už od narození speciální péči, která se ponese ve znamení jemnosti. A právě s takovou myšlenkou byly vyrobeny hebké vlhčené ubrousky Linteo Baby s měsíčkem lékařským, které se s láskou a něžností postarají o dokonalou očistu dětského zadečku.

Jejich kouzlo spočívá ve skvěle sehrané dvojici složek, kterou tvoří hydratační mléko a extrakt z měsíčku lékařského. Právě díky jejich přítomnosti zůstane pokožka vašeho miminka hezky hydratovaná, vyživená a zároveň odolná vůči nepříznivým vlivům, jako je působení stolice či moči. Vlhčené ubrousky podporují přirozené PH pokožky, čímž napomáhají k udržení jejího zdraví i obranyschopnosti. Jejich jemné složení efektivně zbavuje pokožku všech nežádoucích nečistot, zároveň pak zklidňuje podrážděnou pokožku a předchází nepříjemným opruzeninám v plenkové oblasti. Jsou zkrátka jako něžné pohlazení, které pokožka miminka po pobytu v plence nepochybně ocení.

Účinné přírodní složení:

  • Ve vlhčených ubrouscích naleznete dvě účinné složky v podobě hydratačního mléka a extraktu z měsíčku lékařského, jejichž hlavní úlohou je pokožku vašeho miminka zklidnit, vyživit a hydratovat.

Šetrné k citlivé pokožce

  • Vlhčené ubrousky jsou komplexně přizpůsobené pro péči o dětskou pokožku, kterou šetrně zbavují nečistot a chrání ji před tvorbou opruzenin či vyrážek. Podporují její přirozenou odolnost a také zajišťují optimální PH pokožky.

Bezpečné a ekologické

  • Vlhčené ubrousky v žádném případě neobsahují škodlivé látky, jako jsou parabeny, PEG emulgátory, alkohol a ani jiné dráždivé přísady. Z toho důvodu jsou vhodné pro miminka od narození i děti s citlivou pokožkou se sklonem k alergiím.

Doma i na cestách:

  • Vlhčené ubrousky si budete v rámci péče o miminko pochvalovat nejen doma, ale také na cestách. Obzvlášť, když přijde čas dovolených, nebo když počasí bude lákat k delšímu pobytu v přírodě, a nebude k dispozici zázemí vlastní koupelny, se stanou vlhčené ubrousky nepostradatelnou součástí každého batůžku či kabelky.

Ekonomické balení:

  • Vlhčené ubrousky oceníte také pro jejich ekonomické balení, které šetří nejen čas, ale i peníze. Výhodou velkého balení vlhčených ubrousků je jistota, že budou vždy po ruce a nedojdou v nejméně vhodnou chvíli.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader