Loading
Loading

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským (72 ks)

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským (72 ks)

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 29,90 Kč
Cena za kus: 0,42 Kč

Kód: F004259 , Dodavatelský kód: 25751 , EAN: 8594008876573 , Značka: Linteo

LINTEO BABY Vlhčené ubrousky s měsíčkem lékařským (72 ks)

Vyrobené s jemností a láskou. Takové jsou hebké vlhčené ubrousky Linteo Baby s měsíčkem lékařským, které šetrně a přitom účinně zbavují zadeček všech nečistot a přitom podporují zdraví dětské pokožky. Harmonická souhra hydratačního mléka a extraktu z měsíčku lékařského zároveň zvyšuje odolnost pokožky, snižuje riziko jejího podráždění a poskytuje jí dostatečné množství hydratace.

Šetrné a jemné složení:

  • Vlhčené ubrousky jsou napuštěné jemným hydratačním mlékem, které zvyšuje podíl vláhy v pokožce a podporuje její přirozenou bariéru. Obsahují také extrakt z měsíčku lékařského, který má blahodárný vliv na zklidnění pokožky a snížení rizika podráždění kůže.

Efektivní péče:

  • Vlhčené ubrousky představují účinnou a multifunkční péči o pokožku vašich nejmenších. Čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin, zároveň podporují její přirozenou odolnost a zdraví. Kromě toho udržují přirozené PH pokožky.

Bezpečnost na prvním místě:

  • Vlhčené ubrousky jsou dermatologicky testované, proto jsou vhodné pro děti již od narození. Zrovna tak potěší také citlivou pokožku náchylnou k alergiím. Neobsahují totiž parabeny, PEG emulgátory, alkohol a ani jiné dráždivé přísady. Pokožku proto nevysušují ani nijak nedráždí.

Praktické balení:

  • Vlhčené ubrousky zaujmou svým praktickým a hygienickým balením, které usnadní péči kolem miminka nejen doma, ale i na cestách.

Dětská pokožka je od přírody velmi citlivá a mívá větší sklony k podráždění. Není totiž tajemstvím, že pokožka našich nejmenších je mnohem tenčí, než ta naše, proto snadněji může dojít k její dehydrataci a výskytu nepříjemných kožních reakcí. Snad nejvíce náchylná je potom oblast zadečku, která je značně namáhaná častým pobytem v plence. Působení vlhkosti a dalších nepříznivých vlivů, jako je rozkládání stolice a moče, negativně ovlivňuje stav pokožky vašeho miminka. Tyto faktory mohou být původcem alergií, plenkové dermatitidy, opruzenin i vyrážek v plenkové oblasti. Tomu můžete předejít pouze pravidelnou a pečlivou hygienou, jejíž součástí by měly být také šetrné vlhčené ubrousky Linteo Baby s měsíčkem lékařským, které s láskou ošetří dětský zadeček nejen doma, ale i během cestování.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader