LODGER Nosítko Shelter 2.0 Cotton Sport – Anise

LODGER Nosítko Shelter 2.0 Cotton Sport – Anise

nedostupné
Běžná cena: 2 390,00 Kč
Akční cena: 1 919,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: F018631 , EAN: 8717729897423

LODGER Nosítko Shelter 2.0 Cotton Sport – Anise

LODGER Nosítko Shelter 2.0 Cotton Sport – Anise

Popis:

Funkční nosítko. Hodí se pro nošení dítěte ve vodorovné poloze, jako nosítko na boku a dokonce i jako fusak do autosedačky. Přizpůsobí se potřebám maminky a dítěte.

Bezpečnost na prvním místě:

Toto nosítko je inovativním výrobkem holandské firmy Lodger. Bylo navrženo tak, aby bránilo novorozenému dítěti sklouznout a ztížit mu dýchání. Shelter byl vyvinut a testován v souladu s posledními EN standardy pro dětská nosítka a Vašemu dítěti poskytne komfort a bezpečí.

Kvalita a pohodlý:

Nosítko Shelter 2.0 Free Cotton sport je vyrobeno z bavlny. Uvnitř nosítka je ta nejměkčí bavlna, která je příjemná na dotek, nedráždí dětskou pokožku a výborně saje pot.

Správné použití nosítka:

Od narození do cca 5 měsíců se Shelter používá s dítětem ve vodorovné poloze. Tato poloha je pro dítě nesmírně prospěšná: při nošení ve vodorovné poloze zajišťuje nosítko tolik potřebnou oporu páteře. Miminko je matce stále nablízku, což skvěle upevní jejich vzájemný vztah.

Jakmile dítě zvládne samo sedět, může se v nosítku nosit na boku. Jako nosítko na bok se Shelter využívá přibližně od 6 do 18 měsíců věku dítěte. Délku nosítka lze nastavit podle velikosti dítěte tak, aby dítě sedělo opravdu pohodlně.

Nosítko Shelter se hodí při cestování autem. Jsou v něm otvory na bezpečnostní pásy a lze jej používat jako fusak do autosedačky. Ukládání dítěte sedícího v nosítku do autosedačky není nijak komplikované. Stačí rozepnout sponu nosítka a fusak je na světě. Při vystupování z auta se naopak spona jednoduše zapne. Shelter je proto vynikajícím doplňkem pro maminky po císařském řezu, které nemohou nosit celou autosedačku.

Vlastnosti:

  • Dítě v nosítku musí vážit minimálně 3,5 kg
  • Maximální nosnost při použití ve vodorovné poloze je 8 kg
  • Maximální nosnot pro použití na boku je 12 kg

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader