LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece – Azur

LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece – Azur Akce

LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece – Azur

skladem
Běžná cena: 1 599,00 Kč
Akční cena: 999,00 Kč

Kód: F018678 , EAN: 8717729896983

LODGER Zavinovačka Wrapper Motion Fleece – Azur

Popis:

Wrapper Motion je novou variantou ztělesňující přání mnoha rodičů, kteří chtějí Wrapper používat vždy a všude. Díky tomu je nejuniverzálnější zavinovačkou od firmy Lodger, jakou si můžete přát.

Použití:

Jako deka: Pokud si pořídíte Wrapper Motion, budete mít doma vždy po ruce měkoučkou, pohodlnou deku na hraní, kterou můžete rozprostřít na pohovku nebo podlahu. Vaše děťátko si tak bude moci hrát na podložce v jakékoliv místnosti Vašeho domu či bytu. Během teplých letních dnů můžete Wrapper použít také jako podložku do postýlky. Když jdete se svým drobečkem na vycházku, můžete Wrapper použít místo bundičky či deky do kočárku. Oceníte jej určitě i během preventivní kontroly u lékaře, kde budete mít pro Vašeho drobečka k dispozici svou vlastní čistou podložku. Wrapper Motion je skutečně univerzální.

Jako zavinovačka: Po vytvoření nohaviček můžete totiž tuto zavinovačku bezpečně použít také v autosedačce. U této zavinovačky můžete snadno vytvarovat kapuci zatažením za šňůrky. Nemusíte se bát že by šňůrky děťátku vadily. Zavinovačka má totiž uzavíratelnou kapsu, do které šňůrky schováte. Vytvořená kapucka tak zajistí Vašemu děťátku ještě lepší tepelnou izolaci a pohodlí. Do Wrapperu zabalítě dítě několika pohyby. Zavinovačku Wrapper můžete používat od prvních dnů narození svého děťátka. Díky suchým zipům zavinete svého drobečka do Wrapperu během chviličky.

Jako zavinovačka poslouží Wrapper přibližně do 10 měsíců věku miminka, jako deka na hraní se Wrapper hodí i pro tříleté děti.

Vlastnosti:

  • Rozměry: 100 × 100 cm
  • Věk až do 3 let
  • Materiál: fleece

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader