Loading
Loading

LOVELA Čistič rozprašovač 500 ml

LOVELA Čistič rozprašovač 500 ml

nedostupné

V časově omezené akci za 69,90 Kč 99,90 Kč

Akční cena končí 31.5.2019 nebo vyprodáním zásob.

Kód: F033317 , EAN: 5900627068306 , Značka: Lovela

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LOVELA Čistič rozprašovač 500 ml

Lovela nyní přichází s dalším pomocníkem, kterým je čistič povrchů s praktickým rozprašovačem. Díky tomu, že nedráždí, je ideální na čištění všech povrchů, s kterými přicházejí děti do kontaktu.

Stejně jako ostatní produkty této značky je hypoalergenní, klinicky testovaný, bez jakýchkoliv kyselin a pouze s jemnou parfemací. Příjemným bonusem je pak skutečnost, že se nemusí oplachovat.

Značka Lovela se od svého vzniku specializuje na prostředky, které maminkám ulehčují péči o jejich miminka. Významnou pozici si v minulosti vydobyla na poli hypoalergenních pracích prostředků, které jsou vhodné pro praní prádla pro nejmenší děti, včetně těch právě narozených.

V České republice patří prací prostředky Lovela mezi nejčastěji vybírané produkty na praní dětského prádla a maminky je s oblibou používají až do tří let věku dítěte. Díky tomu, že neobsahují žádné zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny či agresivní parfémy, si je oblíbili také všichni dospělí, kteří mají citlivou pokožku a kteří buď již bojují s alergií, nebo jí chtějí předcházet.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader