Loading
Loading

LOVELA Čistící ubrousky 40 ks

LOVELA Čistící ubrousky 40 ks

skladem

V časově omezené akci za 49,00 Kč 49,90 Kč

Akční cena končí 31.5.2019 nebo vyprodáním zásob.

Kód: F033318 , EAN: 5900627068313 , Značka: Lovela

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

LOVELA Čistící ubrousky 40 ks

Lovela nyní přichází s dalším pomocníkem, kterým jsou čistící ubrousky v praktickém uzavíratelném balení po 40 kusech, díky čemuž nikdy nevyschnou. Jsou ideální na čištění všech povrchů, se kterými přicházejí děti do kontaktu.

Stejně jako ostatní produkty této značky je hypoalergenní a bez jakýchkoliv kyselin či zjasňovačů. Díky unikátnímu složení není nutné vyčištěný povrch nijak oplachovat. Ubrousky stejně jako předešlé produkty prošly klinickým testováním.

Značka Lovela se od svého vzniku specializuje na prostředky, které maminkám ulehčují péči o jejich miminka. Významnou pozici si v minulosti vydobyla na poli hypoalergenních pracích prostředků, které jsou vhodné pro praní prádla pro nejmenší děti, včetně těch právě narozených.

V České republice patří prací prostředky Lovela mezi nejčastěji vybírané produkty na praní dětského prádla a maminky je s oblibou používají až do tří let věku dítěte. Díky tomu, že neobsahují žádné zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny či agresivní parfémy si je oblíbili také všichni dospělí, kteří mají citlivou pokožku a kteří buď již bojují s alergií, nebo jí chtějí předcházet.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader