LOVI Dudlík mini Baby shower 0-2m 2ks kluk

Kód výrobku: F171627 Dodavatelský kód: 22-900BOY
  • Barva:
Na skladě
189,00 Kč
Cena za kus: 94,50 Kč

Značka:

LOVI Dudlík mini Baby shower 0-2m 2ks kluk

Značka:

Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte.

Obsahuje svítící kroužek, který ho usnadňuje najít ve tmě. Díky zmenšenému štítku je dudlík velmi lehký – je vhodnější pro novorozence.

Velikost mini 0–2m. Neobsahuje BPA. V balení 2 ks.

Dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován.

Všechny dudlíky LOVI neobsahují bisphenol A.

Všechny dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu. Silikonové dudlíky mají delší životnost a lépe se udržují v čistotě.

Podrobnosti:

  • Velmi lehký
  • Zmenšený štítek pro malou dětskou tvář
  • Nenarušuje sací reflex
  • Zabraňuje vzniku reflexu kousání do dudlíku
  • Umožňuje volné dýchání nosem a polykání slin
  • Nenarušuje správný vývoj řeči a skusu*

Dynamická gumička Je vyrobena z nestejnorodých vrstev silikonu, takže se prodlužuje a smršťuje v závislosti na rytmu sání dítěte. Symetrický tvar připomíná matčinu bradavku. Tvar gumičky také umožňuje vložení dudlíku do úst dítěte libovolným způsobem (nemá určenu vrchní a spodní stranu).

Tvarovaný zmenšený vykrojený tvar štítku Umožňuje dítěti volně dýchat nosem. Je vyrobený z bezpečného materiálu, který neobsahuje BPA Jedinečný okraj štítku je vyroben ze zdravotnického materiálu, je příjemný na dotek a zabraňuje otlačení dudlíku. Velikost štítku je proti standardním šidítkům LOVI zmenšená.

Malý a lehký štítek Přizpůsoben malé tváři novorozenců. Umožňuje dítěti volně dýchat nosem, vyrobeno z bezpečných materiálů, neobsahuje bisphenol A.

Extra light Díky zmenšenému štítku je dudlík velmi lehký – je vhodnější pro novorozence.

Č. 1 mezi dudlíky Potvrzeno ve spotřebitelském průzkumu provedeném na skupině 700 matek dětí ve věku 0–24 měsíců, GfK, listopad 2018.

Otvory ve štítku Umožňují cirkulaci vzduchu, eliminují hromadění slin za štítkem a tím předcházejí podráždění citlivé dětské pokožky.

Kroužek V dudlíku pevně drží, usnadňuje držení a podávání dudlíku. Můžete na něj připnout řetízek nebo šňůrku. Jeden dudlík v kapsli obsahuje unikátní ve tmě svítící bezpečnostní kroužek.

Hygienický kryt Dudlík je z hygienických důvodů opatřen plastovým krytem.

V SETU: 2 ks dynamických dudlíků LOVI 2 ks plastových krytů na dudlík 1 ks plastové krabičky