LOVI Lžička na láhev 4+m – růžová

LOVI Lžička na láhev 4+m – růžová

LOVI Lžička na láhev 4+m – růžová

skladem

cena: 34,90 Kč

Kód: LOVI66893 , EAN: 5903407025865

Lžička na láhev LOVI 4+m – růžová

Popis:

Měkká lžička je určena na láhve se širokým hrdlem a silikonové zásobníky. Obsahuje speciálně tvarovaný otvor, který umožňuje průtok pokrmu z láhve/zásobníku na lžičku.

Lžička umožňuje velmi pohodlné a hygienické krmení prvními kašemi, polévkami nebo ovocnými přesnídávkami. Po stlačení zásobníku je porce pokrmu připravena na lžičce, po uvolnění stisku pokrm samovolně na lžičku nevytéká. Polévka nebo kaše z láhve se již nerozlije po stole, podlaze nebo oděvu dítěte tak, jako z misky. Doporučujeme používat na první kašovité pokrmy pro děti starší 4m+.

Návod k obsluze:

Lžička není určena k podávání mléka, čaje nebo vody, protože tyto tekutiny vytékají příliš rychle. Před každým použitím lžičku důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození vyměňte za novou. Udržujte v čistotě. Před prvním a každým dalším použitím lžičku důkladně umyjte v teplé vodě a příležitostně přelijte vařící vodou.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Nikdy nezvětšujte otvor v lžičce, můžete způsobit její zničení a zadušení dítěte drolícím se materiálem. Přiložený kartáček je určen k čištění otvoru v lžičce.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader