Loading
Loading

LOVI Samosterilizující láhev 150 ml 0% BPA super vent

LOVI Samosterilizující láhev 150 ml 0% BPA super vent

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 189,00 Kč

Kód: F006703 , Dodavatelský kód: 3021572 , EAN: 5903407215723 , Značka: Lovi

LOVI Samosterilizující láhev 150 ml 0% BPA super vent

Jediná láhev, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání. Obsahuje dynamický silikonový dudlík Lovi, který při krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se). Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, stejně jako u kojení, stimuluje místa, která se podílí na rozvoji mluvy a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní.

Obsahuje efektivní systém odvzdušňování SUPER vent, který zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje vznik dětské koliky. Speciálně profilovaný tvar láhve umožňuje správný způsob držení. V průběhu krmení se tak láhev pohybuje shodně s rytmem a silou sání dítěte.

Láhev obsahuje elastický těsnící disk, který vytvoří z láhve praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko/hrníček s odměrkou. Dynamická koncovka dudlíku vyrobená z tenčí vrstvy silikonu, prodlužuje se jako matčina bradavka.

Tvrdá, široká, tvarovaná základna vyrobená z hrubší vrstvy silikonu vyžaduje správné přiložení rtů jako při kojení. Kanálky v dudlíku kopírují laktační kanálky v prsu, regulují průtok a tlak mléka v dudlíku.

Odvzdušňovací systém „SUPER VENT” zabraňuje vzniku podtlaku, minimalizuje vznik dětské koliky.

Zásobník na mléko – obsahuje elastický těsnící disk, díky kterému láhev slouží jako těsná nádoba na převážení a uchovávání pokrmu.

Speciálně konstruované víčko umožňuje bezpečně sterilizovat láhev a všechny její části za pouhou 1,5 min. Do víčka nalijete potřebné množství vody, umístíte všechny části, přikryjete láhví a vložíte do mikrovlnné trouby. Za okamžik je láhev připravena ke krmení.

Sada obsahuje:

 • láhev Lovi 150 ml 0 % BPA
 • dynamický silikonový dudlík Lovi, mini 0m+
 • elastický těsnící disk
 • šroubovací víčko
 • víčko ke sterilizaci
 • víčko

Návod k obsluze/ste­rilizaci:

 1. Důkladně umyjte všechny díly láhve, nalijte do víčka 30 ml převařené, studené vody (po rysku na víčku). Umístěte do víčka těsnící disk, šroubovací víčko, dudlík a kleště.
 2. Položte láhev dnem vzhůru na víčko. Víčko i láhev obsahují otvory pro odvod vodní páry při sterilizaci.
 3. Umístěte složenou láhev do mikrovlnné trouby (najednou můžete sterilizovat max. 6 láhví) nastavené na maximální výkon. Doba sterilizace závisí na výkonu mikrovlnné trouby a je uvedena v časové tabulce na víčku láhve. Neprodlužujte doporučenou dobu sterilizace. Po ukončení sterilizace ponechte láhev ještě asi 2 minuty v mikrovlnné troubě, než vychladne. Uchopte láhev/láhve za víčko a vyjměte ji z trouby, rozložte na dvě části.
 4. Naplňte láhev mlékem (nebo jiným pokrmem). Kleštěmi uchopte dudlík a položte ho na láhev. Nasaďte šroubovací víčko přes dudlík, který si přidržujete kleštěmi. Dotáhněte víčko. Láhev je připravena k použití. Vylijte zbylou vodu z víčka.

Nezapomeňte:

 • víčko plníte pouze převařenou vodou – předejdete vzniku vodního kamene
 • mikrovlnou troubu nastavte podle informací v časové tabulce
 • nálepku s časovou tabulkou nalepte na mikrovlnou troubu
 • nikdy neprodlužujte doporučenou dobu sterilizace
 • nezapomeňte, že láhev je po sterilizaci velmi horká – můžete se opařit
 • láhev můžete dezinfikovat všemi jinými způsoby

UPOZORNĚNÍ:

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader