LOVI Samosterilizující láhev 250ml bez BPA čirá + LOVI Láhev 250 ml aktivní sání čirá ZDARMA

LOVI Samosterilizující láhev 250ml bez BPA čirá + LOVI Láhev 250 ml aktivní sání čirá ZDARMA Dárek

LOVI Samosterilizující láhev 250ml bez BPA čirá + LOVI Láhev 250 ml aktivní sání čirá ZDARMA

Vracíme 5 % nazpět

nedostupné

cena: 159,00 Kč

Prodej skončil, nebo je zboží dočasně nedostupné.
Pro více informací kontaktujte náš zákaznický servis

Kód: Lovi69568 , EAN: 5903407215402

LOVI Samosterilizující láhev 250ml bez BPA čirá a LOVI Láhev LOVI 250 ml aktivní sání čirá ZDARMA

Samosterilizující láhev LOVI 250ml 0%BPA

Jediná láhev, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání

Popis:

Obsahuje dynamický silikonový dudlík Lovi, který při krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se). Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, stejně jako u kojení, stimuluje místa, která se podílí na rozvoji mluvy a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní. Speciálně profilovaný tvar láhve umožňuje správný způsob držení. V průběhu krmení se tak láhev pohybuje shodně s rytmem a silou sání dítěte. Láhev obsahuje elastický těsnící disk, který vytvoří z láhve praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko/hrníček s odměrkou.

Speciálně konstruované víčko Lovi umožňuje bezpečně sterilizovat láhev a všechny její části za pouhou 1,5 min. Do víčka nalijete potřebné množství vody, umístíte včechny části, přikryjete láhví a vložíte do mikrovlné trouby. Za okamžik je láhev připravena ke krmení.

Sada obsahuje:

 • láhev Lovi 250 ml 0%BPA
 • dynamický silikonový dudlík Lovi, mini 0m+
 • elastický těsnící disk
 • šroubovací víčko
 • víčko ke sterilizaci
 • víčko

Návod k obsluze/ste­rilizaci:

 1. Důkladně umyjte všechny díly láhve, nalijte do víčka 30 ml převařené, studené vody (po rysku na víčku). Umístěte do víčka těsnící disk, šroubovací víčko, dudlík a kleště.
 2. Položte láhev dnem vzhůru na víčko. Víčko i láhev obsahují otvory pro odvod vodní páry při sterilizaci.
 3. Umístěte složenou láhev do mikrovlné trouby (najednou můžete sterilizovat max. 6 láhví) nastavené na maximální výkon. Doba sterilizace závisí na výkonu mikrovlné truby a je uvedena v časové tabulce na víčku láhve. Neprodlužujte doporučenou dobu sterilizace. Po ukončení sterilizace ponechte láhev ještě asi 2 minuty v mikrovlné troubě, než vychladne. Uchopte láhev/láhve za víčko a vyjměte ji z trouby, rozložte na dvě části.
 4. Naplňte láhev mlékem (nebo jiným pokrmem). Kleštěmi uchopte dudlík a položte ho na láhev. Nasaďte šroubovací víčko přes dudlík, který si přidržujete kleštěmi. Dotáhněte víčko. Láhev je připravena k použití. Vylijte zbylou vodu z víčka.

Nezapomeňte:

 • víčko plněte pouze převařenou vodou – předejdete vzniku vodního kamene
 • mikrovlnou troubu nastavte podle informací v časové tabulce
 • nálepku s časovou tabulkou nalepte na mikrovlnou troubu
 • nikdy neprodlužujte doporučenou dobu sterilizace
 • nezapomeňte, že láhev je po sterilizaci velmi horká – můžete se opařit
 • láhev můžete dezinfikovat všemi jinými způsoby.

+

Láhev LOVI 250ml 0% BPA

Láhev Medical+ z revolučního materiálu (PA), který je velmi odolný proti poškození a velmi dobře snáší vysoké teploty sterilizace (jako sklo). Vyhovuje nejpřísnějším bezpečnostním požadavkům kladeným na kojenecké láhve.

Popis:

Jediná láhev, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání. Obsahuje dynamický silikonový dudlík Lovi, který při krmení modifikuje svůj tvar (prodlužuje se). Povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání, stejně jako u kojení, stimuluje místa, která se podílí na rozvoji mluvy a pozitivně ovlivňuje správný vývoj celé dutiny ústní. Speciálně profilovaný tvar láhve umožňuje správný způsob držení. V průběhu krmení se tak láhev pohybuje shodně s rytmem a silou sání dítěte. Láhev obsahuje elastický těsnící disk, který vytvoří z láhve praktický zásobník na uchovávání pokrmu a víčko/hrníček s odměrkou.

Sada obsahuje:

 • láhev Lovi 250 ml
 • dynamický silikonový dudlík Lovi, mini 0m+
 • elastický těsnící disk
 • šroubovací víčko
 • víčko/hrníček s odměrkou

Informace o způsobu použití láhve :

Před prvním a každým dalším použitím láhev a její jednotlivé díly důkladně umyjte a pak sterilizujte v parním/elek­trickém sterilizátoru nebo vyvařte ve vařící vodě. Po použití očistěte láhev a dudlík od zbytků pokrmu, vypláchněte a umyjte v horké vodě. Delší vyvařování nebo tvrdá voda mohou způsobit vznik usazenin. Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Zkontrolujte, zda pokrm nevytéká z pod šroubovacího víčka. Pokud ohříváte pokrm v mikrovlné troubě, nezapomeňte, že láhev musí být otevřená.

Návod k použití dudlíku:

Před prvním a každým dalším použitím dudlík umyjte v teplé vodě a sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Nepoužívejte žádné chemické dezinfekční přípravky! Před každým použitím zkontrolujte kvalitu dudlíku. Věnujte dudlíku zvýšenou pozornost poté, co dítěti vyrostou první zoubky. Vyzkoušejte kvalitu dudlíku důkladným natažením všemi směry. Šroubovací víčko nedotahujte příliš silně, protože pak se dudlík nemůže správně odvzdušňovat. Z hygienických a bezpečnostních důvodů doporučujeme vyměnit dudlík po 2 měsících. Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Nikdy nepoužívejte dudlík jako šidítko. Neděrujte a nezvětšujte otvory v dudlíku – můžete způsobit jeho zničení. Nedoporučujeme umývat láhve a dudlíky v myčce nádobí, protože používané mycí/čistící prostředky mohou způsobit poškození výrobku.

Upozornění! Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte!

Dlouhodobé i prodloužené sání tekutin může způsobit vady zubní skloviny dítěte. Vždy zkontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nikdy nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby. Výrobek není hračka. Všechny díly výrobku uchovávejte mimo dosah dítěte.

Anonymní uživatel

velikost a provedení

velikost a provedení
nic
Lucie Vojtášková

Zklamání. Flaška teče sama.

Anonymní uživatel

doporučuji

skvělá pro mimi

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader