Skvělé akce pro malé objevitele

Venku je stále co objevovat! 

Super akce pro ty nejlepší zážitky najdete zde

Také se už těšíte na všechno co vás tohle léto čeká? Zážitky a společné vzpomínky jsou to nejcenější co můžeme dětem dát! Udělejte si čas a vyražte s nimi objevovat svět. 


Všechno pro malé objevitele seženete na Feedo.cz, a to s krásnými slevami.

Vyzkoušejte co všechno se dá postavit z písku. Nyní ke každému nákupu* nad 1999 Kč vám přidáme krásnou Feedo®  sadu na písek jako dárek pro malého objevitele!

Dárek


Dobrodružství jenom 

v suchu!

Pro objevování se suchým zadečkem si vyberete ty nejlepší plenky – praktické jednorázové nebo šetrné látkové a všechno za skvělé ceny. Navíc k nákupu Pampers vám nyní přibalíme super dárek.

získat

sleva až 30 %


Dobroty na cesty

Objevujte společně nová místa a nové chutě! Letní dobroty v kapsičkách od HiPP a Bebivita nakoupíte nyní s úžasnou slevou až 30 % a k mlíčku Nestlé Beba* vám přidáme LEGO® DUPLO® zdarma.

nakoupit

sleva až 28 %


Vozíme se!

 Unavené nožičky si zaslouží pauzu v kočárku a my vám proto nabízíme obrovský výběr parádních kočárků pro ty nejmenší i pro ty větší. Prozkoumejte třeba skvělou nabídku od Maxi-Cosi nebo Oyster a využijte skvělé akční ceny!

podívat se

sleva až 38 %


Cestujeme bezpečně

Na delší cesty za zážitky je nezbytná i bezpečná autosedačka. Prohlédněte si třeba naši nabídku od značky Maxi-Cosi, Quinny a dalších a využijte krásné slevy.

prohlédnout nabídku

sleva až 46 %


Hrajeme si 

a objevujeme!

Bábovky, kyblíčky, koloběžky – to všechno prostě patří k létu. Postavte si na zahradě stan a vyberte si hračky do vody, písku nebo skvělá vozítka pro malé cyklisty. A pro ty nejmenší třeba oblíbené kousátko ve tvaru žirafy Sofie.

vybrat

sleva až 54 %


Bojujeme proti špíně

Užívejte si šťavnaté ovoce a hraní v písku a upatlanou pusu nebo ručičky utřete rychle pomocí Linteo vlhčených ubrousků se slevou. Fleky za vás vyřeší zase Lovela s aviváží zdarma.

                                                                             ušetřit

* Akce nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu.

Nevybrali jste si? 

 Prohlédněte si plnou nabídku našich skvělých slev a dárků.

AKCE A SLEVY

Ajax loader