Loading
Loading

MAM Original uklidňující dudlík 16+ měsíců kluk – náhodný motiv

MAM Original uklidňující dudlík 16+ měsíců kluk – náhodný motiv

Barva

do 3-5 dnů
cena: 84,00 Kč
Nakupte produkty MAM v hodnotě nad 399 Kč a my vám přibalíme dárek v hodnotě 169 Kč: MAM Snack box 6+ měsíců.
DÁREK: MAM SNACK BOX, 6+ měsíců - mix

Kód: mam6333 , EAN: 9001616280955 , Značka: Mam

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

MAM Original uklidňující dudlík 16+ měsíců kluk – náhodný motiv

{caution: Obrázky i barvy jsou pouze ilustrativní a na samotných produktech se mohou lišit. Dodavatel design produktů stále obměňuje, a proto vám bude vybrán náhodně. Děkujeme za pochopení.}

Na výběr máte motiv zvlášť vhodný pro holčičku nebo pro chlapečka.

Sací reflex je u miminka velmi dobře vyvinutý. Sání mu přináší uspokojení, uvolnění a příjemné pocity. Není vhodné nutit dítěti dudlík při sebemenším zaplakání, ale pokud dítko ustavičně pláče a nemá k tomu důvod (je nakrmené, přebalené, není mu zima ani příliš teplo), je vhodné dát mu dudlík. Dítě by totiž mohlo objevit, že lze cumlat také vlastní palec, a to je zlozvyk, kterého se jen těžko zbavuje.

Mam dudlíky podporují správný vývoj dásní a patra – byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty – dudlíky jsou speciálně a systematicky tvarované, dostupné v latexu nebo silikonu.

{tip: Silikon je materiál bez chuti a zápachu, šidítka z něj vyrobená mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.}

Věkové rozmezí:
šidítko je vhodné pro děti od 16 měsíců.

Detailní informace:
Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Mam dudlík není jen ortodonticky a systematicky správně tvarován, ale především je vždy ve správné sací poloze, ať už s ním miminko v pusince otáčí nebo ne. Mam dudlíky jsou snadné na čistění – je doporučováno je před prvním použitím nechat 5 minut vyvařit nebo sterilizovat. Dudlík by měl být pravidelně umýván vodou. V případě, že se dudlík zašpiní, umývejte ho malým množstvím saponátu nebo vyvařte.

{caution: Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte.}

Varianta kluk = barevná varianta většinou v barvě zelené, modré.

Varianta holka = barevná varianta většinou v barvě růžová, fialová.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader