Loading
Loading

MAM Original uklidňující dudlík 6+ měsíců holka - náhodný motiv

MAM Original uklidňující dudlík 6+ měsíců holka - náhodný motiv

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 99,00 Kč

Kód: mam6336 , EAN: 9001616281259 , Značka: Mam

MAM Original uklidňující dudlík 6+ měsíců holka - náhodný motiv

Obrázky i barvy jsou pouze ilustrativní a na samotných produktech se mohou lišit. Dodavatel design produktů stále obměňuje, a proto vám bude vybrán náhodně. Děkujeme za pochopení.

Na výběr máte motiv zvlášť vhodný pro holčičku nebo pro chlapečka.

Sací reflex je u miminka velmi dobře vyvinutý. Sání mu přináší uspokojení, uvolnění a příjemné pocity. Není vhodné nutit dítěti dudlík při sebemenším zaplakání, ale pokud dítko ustavičně pláče a nemá k tomu důvod (je nakrmené, přebalené, není mu zima ani příliš teplo), je vhodné dát mu dudlík. Dítě by totiž mohlo objevit, že lze cumlat také vlastní palec, a to je zlozvyk, kterého se jen těžko zbavuje.

Mam dudlíky podporují správný vývoj dásní a patra – byly vyvíjeny společně s pediatry a zubními experty – dudlíky jsou speciálně a systematicky tvarované, dostupné v latexu nebo silikonu. tip: Silikon je materiál bez chuti a zápachu, šidítka z něj vyrobená mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.}

Věkové rozmezí: šidítko je vhodné pro děti od šesti do osmnácti měsíců.

Detailní informace:

Límec a dudlík je tvarován ortodonticky s hladkým a jemným zaoblením. Knoflík snadno sevřou i malé dětské prstíčky. Mam dudlík není jen ortodonticky a systematicky správně tvarován, ale především je vždy ve správné sací poloze, ať už s ním miminko v pusince otáčí nebo ne. Mam dudlíky jsou snadné na čistění – je doporučováno je před prvním použitím nechat 5 minut vyvařit nebo sterilizovat. Dudlík by měl být pravidelně umýván vodou. V případě, že se dudlík zašpiní, umývejte ho malým množstvím saponátu nebo vyvařte.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader