Loading
Loading

AEROSLEEP Matrace Essential + chránič matrace 60x120 cm

AEROSLEEP Matrace Essential + chránič matrace 60x120 cm

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 3 699,00 Kč

Kód: F116499 , EAN: 5413421813688 , Značka: Aerosleep

AEROSLEEP Matrace Essential + chránič matrace 60x120 cm

Matrace a chránič matrace z balíku Essential Pack vytváří pro vaše dítě bezpečné a zdravé prostředí na spaní. Matrace z měkkého Airfeltu je velmi pohodlný a nabízí vynikající oporu, zatímco chránič matrace chrání nejen matrace, ale i vaše dítě.

Aerosleep je oboustranný anatomický matraci. Obsahuje speciální antialergický materiál (Structura ORTOPEDIC ®). Je to náplň s velmi dobrou cirkulací vzduchu a vynikajícími vlastnostmi, které brání dítěti v pocení.

Matrace:

Tato matrace má hustotu 30 kg / m3 a jádro je vyrobeno z měkkého Airfeltu. Výsledkem je, že je dostatečně pevný, aby poskytoval dobrou podporu, ale také dostatečně měkký na to, aby malému dítěti poskytl příjemné spící hnízdo. Potah na matrace je na dotek měkký a dá se prát v pračce při 60 ° C.

Chránič matrace:

Díky našemu chrániči matrací s 3D strukturou ve tvaru včelího plástu může vaše dítě volně dýchat, i když leží na břiše. Díky třem vrstvám chrániče matrace leží vaše dítě na vrchní straně vzduchové vrstvy, dochází k malým únikům a vaše dítě nepřichází do styku s bakteriemi. Chránič matrace z tohoto balení má základní povrchovou úpravu bez protiskluzové vrstvy.

Parametry:

  • Jedna část matrace je tvrdší – dá se použít, když je dítě větší a druhá část je měkká
  • Matrace, ale i samotnou náplň lze mýt pod tekoucí vodou.
  • Má certifikát OEKO TEX třídy I.
  • Potah na matrace je možné odstranit a prát v pračce na 60 g.
  • Velikost: 120 × 60 cm.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader