Loading
Loading

MAXI-COSI Autosedačka 2Way Pearl (9-18 kg) - Red Orchid

MAXI-COSI Autosedačka 2Way Pearl (9-18 kg) - Red Orchid

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 7 495,00 Kč

Kód: F029525 , Dodavatelský kód: 8790333140 , EAN: 8712930111405 , Značka: Maxi-Cosi

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

MAXI-COSI Autosedačka 2Way Pearl (9-18 kg) - Red Orchid

Autosedačka Maxi-Cosi 2way Pearl je vybavena nejnovějšími technologiemi, díky nimž můžete cestovat s vaším dítětem bez starostí a hlavně bezpečně. Maximální ochranu hlavy a zad dítěte zajišťuje možnost umístit sedačku proti směru jízdy.

Bezpečnost:

Autosedačka Maxi-Cosi 2way Pearl se do automobilu připevňuje pomocí systému IsoFix. Je určená pro děti od 9 do 18 kg. Umožňuje dětem bezpečně sedět proti směru jízdy od 67 cm do 105 cm výšky (od cca 6 měsíců do 4 let). Od cca 15 měsíců může být sedačka umístěna i po směru jízdy. Výběr mezi polohou po nebo proti směru jízdy umožňuje základna Maxi-Cosi 2wayFix, která se prodává samostatně (bez základny nelze autosedačku 2way Pearl používat). Základna 2wayFix poskytuje světelnou a zvukovou kontrolu správné instalace. Systém boční ochrany nabízí optimání ochranu v případě bočního nárazu.

Norma EU: i-Size R129

Komfort:

Výšku opěrky hlavičky a ramenních pásů lze nastavit jedním pohybem. Polohování na základně 2wayFix poskytuje až 4 různé polohy od sezení po leh. Unikátní systém bezpečnostních pásů; při umísťování dítěte do automobilu vám pásy již nikdy nebudou překážet.

Upevnění do automobilu:

Autosedačka Maxi-Cosi 2wayPearl se uchycuje do automobilu pomocí systému IsoFix po nebo proti směru jízdy. Autosedačku lze nainstalovat pouze v kombinaci se základnou 2wayFix. Bez této základny nelze autosedačku používat.

Rozměr balení a specifikace:

  • hmotnost: 7,23 kg
  • šířka sedu: 29 cm
  • délka opěrky zad: 50 cm
  • pro věk: 6–12 měsíců, 1–3 roky, 3+ roky
  • isofix : Ano
  • doživotní záruka

Základna MAXI COSI 2wayFix není součástí balení.

VÝMĚNA AUTOSEDAČEK A DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Stali jste se se svým dítětem účastníky dopravní nehody? Autonehoda je strašný zážitek, a pokud k ní došlo, doufáme, že nikdo nebyl zraněn. Více informací jak vyměnit autosedačku získáte zde. Využijte doživotní záruku na kočárky, autosedačky a hluboké korby.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader